رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۳۸ | کد خبر : 41768
 • دبیر کل شورای عالی آموزش و پرورش:

  رفتن فانی مشکلی را حل نمی‌کند

  دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش گفت: به نظر می‌رسد، استیضاح آنهم در شرایط کنونی (پایان دولت یازدهم) مشکلی را حل نکند

  به گزارش وعده صادق مهدی نوید ادهم؛ دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا؛ درباره استیضاح وزیر آموزش و پرورش و افزایش امضای نمایندگان برای استیضاح، اظهار داشت: استیضاح حق نمایندگان است که نظارت بر دستگاه‌های اجرایی از جمله آموزش و پرورش داشته باشد.

  دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش درباره اینکه چقدر بندهای استیضاح وزیر منطقی به نظر می‌آید، اظهار داشت: مشکلات آموزش و پرورش، مشکلات مزمن نهادینه شده است و در واقع بسیاری از موادی که در بیانیه استیضاح آقای فانی آمده، در بیانیه وزرای قبلی هم آمده و موارد جدیدی نیست.

  نوید ادهم در ادامه تصریح کرد: به نظر می‌رسد؛ استیضاح آن هم در شرایط کنونی (پایان دولت یازدهم) شاید مشکلی را حل نکند؛ باید با نمایندگان مذاکره کرد و دل‌نگرانی‌های آنها را پاسخ داد.

  وی اضافه کرد: البته یک وقتی هست که آموزش و پرورش نمی‌تواند یا نمی‌خواهد؛ پاسخ لازم را بدهد که به طور مثال در بحث استخدام‌ها اختیارش در دست خودش نیست و نمی‌تواند پاسخگو باشد و باید از دولت ردیف‌های استخدامی اخذ شود.

  دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش ادامه داد: در حال حاضر شاهد هستیم؛ گروه‌های مختلفی با تجمع خواستار جذب و استخدام در آموزش و پرورش هستند و ما (آموزش و پرورش) هر چقدر هم که بگوییم؛ نیرو نیاز نداریم، در هر حال آنها حکم می‌گیرند و به آموزش و پرورش وارد می‌شوند؛ مجلس به طور مثال در خصوص بکارگیری نیروهای پیش‌دبستانی گفته است؛ آموزش و پرورش در صورت لزوم این افراد را بکار گیرد، اما همه آنها خواستار استخدام و جذب هستند./ایلنا

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  تایید شده: 3               در انتظار تایید:0

  نام:
     

  1. نظا م الله مهرانی طالقانی گفت:

   استیضاح انجام شود

  2. نظا م الله مهرانی طالقانی گفت:

   مطالبات بنده ازسال88تا کنون پرداخت نکردند

  3. ناشناس گفت:

   دوسال اول می گویید تازه اومده دوسال آخر می گویید دوسال اخرش است نمی گویید با این هم بی لیاقتی چرا چنین پست مهمی را اشغال کرده ؟تکلیف ملت چیست ؟

  آخرین اخبار