رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: جمعه ۲۹ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۱۵ | کد خبر : 41902
 • رییس سازمان نظام پزشکی:

  به تعیین سقف درآمد برای پزشکان اعتقادی نداریم

  رییس سازمان نظام پزشکی کشور گفت: قطعا نبود انگیزه مالی برای پزشکان، موجب توقف یا کاهش خدمات(درمانی) می‌شود که در درجه اول ضرر آن متوجه مردم خواهد بود

  به گزارش وعده صادق رئیس سازمان پزشکی کشور در مصاحبه با خبرگزاری دولتی ایسنا گفت:

  اینکه بخواهیم بحث حقوق‌های نجومی را به جامعه پزشکی تسری دهیم، خطاست، زیرا مدل این دو کاملا متفاوت است. مدیران دولتی به کار اداری گماشته شده‌اند و حقوق متعارفی که برای آنها تعیین شده را باید دریافت کنند. اما پزشکان شبانه روز تلاش کرده و کار و حرفه آنها با جان و سلامت مردم سروکار دارد و قطعا زحمات و تلاش‌های بسیاری در این زمینه دارند و نمی‌توان حقوق آنها را با مدیران دولتی مقایسه کرد.

  وی افزود: از طرفی عمده درآمد پزشکان نصیب بیمارستان‌ها و مراکز درمانی و بهداشتی می‌شود و بخشی از آن را به پزشک می‌دهند. پایه حقوق جامعه پزشکان پایین است. عمده اعتراضات پزشکان هم به همین پایین بودن پایه حقوق است.

  رییس کل سازمان نظام پزشکی کشور با بیان اینکه اعتقادی به تعیین سقف برای درآمد پزشکان نداریم، گفت: پزشکان در شهرستان‌ها و مناطق محروم دو تا سه شیفت در شبانه روز کار می‌کنند و طبیعی است برای ادامه کار و خدمت در این مناطق باید انگیزه مالی برای آنها ایجاد شود. قطعا نبود انگیزه مالی موجب توقف یا کاهش این خدمات می‌شود که در درجه اول ضرر آن متوجه مردم خواهد بود.

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار