• تاریخ انتشار: شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۰۰:۱۰ | کد خبر : 41980
 • به گزارش وعده صادق ،انسیه شاه‌حسنی در پاسخ به این پرسش مبنی بر اینکه فیلم سینمایی «به کودکان شلیک نکنید» بالاخره چه زمانی کلید می‌خورد با لحنی طنز گونه گفت: والله همچنان منتظر باروت هستیم. بنده که آماده هستم این روزها تنها چیزی که به من دلداری می‌دهد این است که پشت میزم می‌نشینم فیلمنامه را ورق می‌زنم و با صحنه‌هایی که با جان و دل نوشتم ارتباط روحی و عاطفی برقرار می‌کنم.

  وی در ادامه افزود: هر زمان که با سید سعید سیدزاده تهیه کننده فیلم تماس می‌گیرم و از روند کار می‌پرسم می‌گویند تحمل داشته باش انشاالله درست می‌شود، یادت باشد پیروزی با صابرین است. من هم در نهایت می‌گویم بسیار خوب. اما خوب می‌دانم که تهیه کننده برای به سرانجام رسیدن این فیلم سینمایی بسیار زحمت می‌کشد. طی این مدت برخی از دوستان صاحب نظرم فیلمنامه را خوانده‌اند که آن را بسیار دوست می‌داشتند.

  کارگردان فیلم سینمایی اظهار کرد: تهیه کننده اطمینان داده است که حتما «به کودکان شلیک نکنید» را در جشنواره فیلم فجر امسال خواهیم داشت. چرا که حرف این فیلم حرف به روز است و شرایط فعلی بهترین زمان برای ساخت آن خواهد بود.

  شاه‌حسینی گفت: با توجه به این که فضای فیلمنامه به دلیل ارتباطی که با شرایط فعلی منطقه دارد دارای موضوعی ملتهب است اما شخصاً به عنوان نویسنده سعی کردم در درون فیلم‌نامه «به کودکان شلیک نکنید» یک نگاه دراماتیک و انسانی وجود داشته باشد.

  این کارگردان در ارتباط با مکان فیلمبرداری این فیلم در پایان خاطر نشان کرد: محل فیلمبرداری اصلی این فیلمنامه باید در عراق باشد اما به دلیل شرایط ویژه و خطرناکی که در عراق وجود دارد احتمالا در جنوب کشور در خوزستان این فیلمنامه را فیلمبرداری کنیم. به هر حال من عراق را به خوبی می‌شناسم و از طرفی به خوزستان مانند کف دستم آشنایی دارم. حس و حالی که مد نظر دارم در بخشی از خوزستان که به آن آشنایی دارم وجود دارد./فارس

     نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

 • برچسب ها :
 •  

  رزرو هتل در مشهد

   

  آخرین اخبار