رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: یکشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۵۴ | کد خبر : 42039
 • تخریب وجهه حزب حاکم فرانسه نزد فرانسویان

  به گزارش وعده صادق ؛ بر اساس نتایج تازه‌ترین نظرسنجی در فرانسه، چهره و وجهه حزب سوسیالیست حاکم فرانسه از یکسال پیش نزد مردم این کشور به طور کلی تخریب شده است.

  به نوشته روزنامه فرانسوی فیگارو، نتایج تازه‌‌ترین نظرسنجی مؤسسه ایفوپ برای نشریه فرانسوی اوئست فرانس نشان می‌دهد که ۲۲ درصد از پرسش‌شوندگان هم‌اینک این حزب را مایه نگرانی فرانسویان می‌دانند به گونه‌ای که حتی ۵۸ درصد از طرفداران این حزب نیز چنین تصوری در خصوص آن دارند.

  بنابر اعلام این مؤسسه نظرسنجی، طرح اصلاح قانون کار فرانسه و موضوع مبارزه با بیکاری در این کشور از مهمترین چالش‌های پیش روی فرانسویان است که می‌‌توان از آنها به عنوان دلایل تخریب وجهه حزب حاکم فرانسه نام برد.

  نظرسنجی فوق در روزهای ۹ تا ۱۱ آگوست جاری طی پرسشی بر روی ۱۰۰۳ فرانسوی بالای هجده سال انجام شد.

  از جمله معضلات مهمی که مردم فرانسه با آن مواجه هستند، تداوم سیر صعودی بیکاری در فرانسه است که اولاند در تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۲ فرانسه وعده داده بود که منحنی فزاینده آن را تا پایان سال ۲۰۱۳ معکوس و یک رقمی کند و این در حالیست که آمارها از عدم تحقق این وعده خبر می‌دهند.

  اوضاع نامناسب بازار کار و معضل بیکاری در این کشور به حدی است که کارشناسان و اقتصاددان‌ها نیز بدبینی خود را پنهان نکرده و می‌گویند که فرانسه کشوری است در حوزه پولی یورو که در بحران فرو رفته و چشم‌انداز روشنی پیش روی آن نیست./ فارس

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار