رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: دوشنبه ۰۱ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۳۴ | کد خبر : 42137
 • تروریست ها در شمال «حماه» سوریه قلع و قمع شدند

  به گزارش وعده صادق ،ارتش سوریه و نیروهای همپیمان آن در ریف شمالی «حماه» با عناصر تروریستی احرار الشام، أجناد الشام و جند الأقصى درگیر شدند.

  خبرگزاری «سانا» گزارش داد که این درگیریها در اطراف روستای «معان» و داخل آن صورت گرفت و تروریستها به مراکز نظامی ارتش در این منطقه حمله کردند.

  یک منبع نظامی نیز اعلام کرد که ارتش سوریه پس از خنثی سازی حملات تروریستها، ۵۰ نفر از آنان را از پای درآورد و دهها نفر دیگر نیز زخمی شدند.

  از طرف دیگر در حلب نیز درگیریها بسیار شدید است و در جریان حملات هوایی به مواضع تروریستهای جیش الفتح، داعش و جبهه النصره شماری از عناصر این گروهها کشته شدند.

  یک منبع نظامی در این زمینه تأکید کرد که جنگنده های سوری طی ۲۴ ساعت گذشته در ریفهای حلب، حمص و ادلب بیش از ۱۰۰ حمله انجام داده است که در یکی از این حملات به روستای «الکسیبیه» یکی از مراکز نشستهای سرکرده های تروریستها منهدم شده و همه افرادی که در داخل آن بودند کشته شدند.

  تروریستها در شبکه های اجتماعی نیز به کشته شدن شماری از هم قطارانشان اعتراف و اذعان کردند که در جریان این حملات «أبو محمد ترکستان و أبو صلاح» که از سرکرده های النصره و احرار الشام بودند کشته شده اند.

   

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار