رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: جمعه ۰۵ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۳۶ | کد خبر : 42449
 • شلیک موشک به آرامکو در جیزان/فرار خفت بار مزدوران از برابر یمنیها

  به گزارش وعده صادق؛ به نقل از شبکه المسیره، یگان موشکی ارتش و کمیته های مردمی یمن با یک موشک بالستیک شرکت آرامکو در منطقه جیزان را هدف قرار دادند.

  منابع نظامی یمنی گزارش دادند: این موشک با دقت به هدف اصابت کرده و خسارات زیادی به شرکت وارد کرده است.

  همزمان حملات هوایی سعودی ها به یمن ادامه یافت و جنگنده های سعودی منزلی را در وادی الحبال در ساقین در استان صعده  هدف قرار دادند که بر اثر آن دو نفر زخمی شدند.

  یک منبع نظامی یمنی اعلام کرد: در عملیات ارتش و کمیته های مردمی در «تبه القبضه» اطراف الغیل در استان الجوف شماری از مزدوران وابسته به عبد ربه منصور هادی، عامل سرسپرده به ریاض کشته و شماری دیگر زخمی شدند.

  این منبع افزود: مزدوران وابسته به عبد ربه منصور هادی، اجساد کشته شدگان خود را رها کردند و پا به فرار گذاشتند. به دنبال آن نیروهای ارتش و کمیته های مردمی در منطقه حضور یافتند و به پاکسازی این منطقه از باقیمانده مزدوران پرداختند. مزدوران در این تپه در هم شکسته اند و پا به فرار گذاشته اند. در مسافت زیادی از این تپه نیز خودروها و ادوات مزدوران زیر آتش ارتش و کمیته های مردمی یمن قرار گرفته است.

  از سوی دیگر یگان توپخانه ارتش و کمیته های مردمی یک مرکز وابسته به نظامیان سعودی را در الخوبه در جیزان هدف قرار داد. بر اساس گزارش یمنی ها، ۱۹ گلوله توپ به این مرکز شلیک شده است و مرکز تجمع نظامیان سعودی در الخوبه هدف قرار گرفته است./ مهر

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار