رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: یکشنبه ۰۷ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۵۷ | کد خبر : 42604
 • وزیر نفت قصد دارد با فرافکنی از زیربار مسئولیت شانه خالی کند

  علی سلطانی‌وش دبیر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه تربیت‌مدرس در گفت‌وگو با خبرنگار دانشگاه خبرگزاری فارس با اشاره به اظهارات اخیر وزیر نفت مبنی بر اینکه «برخی تلاش می‌کنند در کشور سرمایه‌گذاری انجام نشود و اگر لازم باشد نام آنها و اینکه به کجا وصل هستند و از کجا دستور می‌گیرند را می‌آورم»، گفت: به نظر می‌رسد آقای زنگنه به‌دنبال ایجاد فضایی است تا به واسطه آن ایرادات قرادادهای جدید نفتی را کمرنگ کند و به نوعی با منحرف کردن افکار عمومی راه را برای ادامه مسیر غلطی که تا کنون پیموده شده باز کند.

  وی افزود: به اعتقاد ما وزیر نفت بهتر است به جای تهدید منتقدان، در رابطه با ایرادات جدی قراردادهای نفتی پاسخگو باشد. اینکه یک مقام دولتی بخواهد با تهدید منتقدان را از صحنه خارج کند تازگی ندارد و آقای زنگنه بهتر است راه دیگری را برای کنار زدن منتقدان انتخاب کند.

  این فعال دانشجویی تاکید کرد: اگر واقعا کسانی هستند که تلاش می‌کنند در کشور سرمایه‌گذاری انجام نشود باید نام آنها برده شود، اتفاقا همه مشتاقند تا اسامی مخالفان سرمایه‌گذاری در ایران سریعا اعلام شود. ما از آقای زنگنه می‌خواهیم منتظر نمانده و سریعا اسامی این افراد را منتشر کند.

  دبیر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه تربیت‌مدرس در خاتمه گفت: قراردادهای جدید نفتی امنیت ملی را نشانه گرفته و وزیر نفت قصد دارد با فرافکنی و تهدید از زیر بار مسئولیت شانه خالی کند. وزیر نفت بهتر است به‌جای پرداختن به بازی‌های سیاسی به فکر منافع ملت باشد.

  انتهای پیام/

   

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار