• تاریخ انتشار: یکشنبه ۰۷ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۰۳ | کد خبر : 42654
 • به گزارش وعده صادق؛ به نقل از رویترز، وزیر دفاع سوئیس در اظهاراتی از روند رو به افزایش تهدیدات تروریستی در کشورش خبر داد.

  «گای پارملین» وزیر دفاع سوئیس در این باره اعلام کرد: به وضوح مشخص است که تهدیدات تروریستی و روند آن در کشور سوئیس رو به افزایش است.

  «گای پارملین» با مقایسه آمار پیشن تهدیدات تروریستی در سال ۲۰۱۰ با وضعیت کنونی تأکید کرد: وقتی درباره تروریسم سخن به میان می آوریم؛ پر واضح است که تهدید به حملات تروریستی در این کشور به میزان قابل توجهی افزایش یافته است.

  روزنامه «بلیک» چاپ سوئیس درباره اظهارات وزیر دفاع این کشور می افزاید: مقامات سوئیسی به تهدیدات بالقوه توجه داشته و در تمامی موارد بر آن نظارت دارند. نیروهای امنیتی در تلاشند تا چیزی از پوشش دید آن ها مخفی نماند.

  این در حالیست که چهارشنبه گذشته، «گای پارملین» گزارش دولتی را در خصوص اوضاع امنیتی سوئیس ارائه کرد که در مقایسه با گزارش قبلی در سال ۲۰۱۰؛ گزارش سال جاری ابراز نگرانیِ بیشتری به تروریسم و مهاجرت را نشان می دهد.

  گفتنی است، ابراز نگرانی های صوریِ مقامات کشورهای غربی درباره پدیده تروریسم و بحران مهاجران در حالی بیان می شود که برخی کشورها از قبیل ایران از سال ۲۰۱۱ و با ظهور گروه تروریستی- تکفیری داعش، درباره گسترش آن به اقسا نقاط جهان به کشورهای غربی حامی تروریسم هشدار داده بودند./  مهر

     نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  نام:

     

 • برچسب ها :
 •  

  رزرو هتل در مشهد

   

  آخرین اخبار
  نویسندگان نسبت به افزایش کیفیت محتوا اهتمام جدی داشته باشند / فرم مطلوب می‌تواند سبب ماندگاری محتوا شود ورود سمن ها به عنوان مترجم اتباع خارجی در ایام اربعین ادامه پیشروی های ارتش عراق در محور جنوبی و شمال شرقی موصل تصاویر/صفحه نخست روزنامه‌‌های دوشنبه سوم آبان عجیب ترین هتل دنیا در کنار دره‌ای خطرناک+ عکس اشتون کارتر در اربیل/ آمریکا خواهان پایان عملیات موصل، پیش از پایان سال است تشکیل اجلاس بیداری اسلامی همزمان با آزادسازی موصل پیام پیروزی در سایه وحدت است جهانگیری: رفع موانع بانکی مهمترین پیش نیاز توسعه روابط اقتصادی ایران و مالزی است سیاست و مبنای کار دولت یازدهم، توسعه شبکه ریلی کشور است باهنر: صحبت های ابرقدرت هاعلیه هم در۴۰ سال گذشته تا به حد امروز تهدیدآمیز نبوده است سوابق کاری وزیر پیشنهادی رییس جمهور برای آموزش‌وپرورش درمان مفصل زانو با غضروف بینی "مشتری" به یک صورتک خندان تبدیل شد رئیس‌جمهور شوم، ایران نمی‌تواند آمریکائی‌ ها را بازداشت کند! موضع تند ولایتی علیه سعودی‌ها عکس/ لحظه شکار عقاب سلفی طارمی با دوستانش/مهدی ماهانی در امام زاده صالح/ موفقیت از نگاه مجید صالحی یورش صدها شهرک نشین صهیونیست به مسجد الاقصی به مناسبت اعیاد یهودی فیلم/ دکتر حسن عباسی هرجا هستیم آنجا مرکز عالم است تحقیر آقای خاص در خانه قدیمی‌اش/ چلسی به صدر جدول نزدیک شد