رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: دوشنبه ۰۸ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۲۳ | کد خبر : 42791
 • پایگاههای هسته ای ایران زیر پوشش حفاظتی اس ۳۰۰

  به گزارش وعده صادق ،پایگاه صهیونیستی جروزالم پست (Jpost) در گزارشی به استقرار سامانه دفاعی اس ۳۰۰ در فردو پرداخته و از انتشار تصاویر آن چند ساعت پس از دیدار رهبر معظم انقلاب با فرماندهان نیروی هوایی سخن به میان آورده است.
  در این گزارش که تحت عنوان “ایران استراتژی دفاعی تاسیسات هسته ای خود را گسترش می دهد” منتشر شده، آمده است: «تصاویر منتشر شده در ایران، یک سامانه موشکی اس ۳۰۰ را به نمایش می گذارند که در نزدیکی یکی از پایگاه های هسته ای مهم ایران، موشک های خود را به سوی آسمان بر افراشته است.

   

  بر اساس گزارشات منتشر شده ایران یک سیستم موشکی دوربرد روسی را به تاسیسات هسته ای فردو اعزام کرده تا قابلیت های دفاعی این تاسیسات را افزایش دهد. ژنرال فرزاد اسماعیلی فرمانده قرارگاه پدافند هوایی ایران گفت که حفاظت از این تاسیسات هسته ای در هیچ شرایطی تعطیل بردار نیست. این ژنرال ایرانی افزود: “امروز، آسمان ایران یکی از امن ترین آسمان ها در منطقه است.”

   

  تصاویر و یک ویدئو منتشر شده در این رابطه، حرکت لانچرهای پرتاب سامانه اس ۳۰۰ را در فردو به نمایش می گذارد که در کنار دیگر تسلیحات پدافندی مستقر می شوند.

   

  این تصاویر تنها چند ساعت پس از آن منشر شد که رهبر عالی ایران، آیت الله خامنه ای درجمع فرماندهان نیروی هوایی ایران از جمله ژنرال اسماعیلی سخنرانی کرد و تاکید کرد که گسترش توان نظامی ایران تنها برای دفاع از کشور بوده است.

   

  رهبر ایران عنوان کرد: “ادامه مخالف و جنجال گسترده در خصوص سامانه موشکی اس ۳۰۰ و یا تاسیسات حفاظت شده فردو نمونه هایی از خباثت دشمن ملت ایران است. سامانه اس ۳۰۰ یک سیستم دفاعی است نه تهاجمی، در عین حال آمریکایی ها هر چه در توان داشتند انجام دادند تا این سامانه به دست ایران نرسد.”»

   

  در ادامه این گزارش آمده است: «پنجشنبه هفته گذشته چهار قایق جنگی ایران در مسیر یک ناو جنگی آمریکایی قرار گرفتند و برای آن ایجاد مزاحمت کردند. وزیر دفاع ایران روز پنجشنبه اعلام کرد “اگر هر کشتی آمریکایی وارد منطقه دریایی ایران شود، قطعا هشدار دریافت خواهد کرد. ما آن ها را به دقت رصد می کنیم و در صورتی که وارد آب های ما شوند با آن ها رو به رو خواهیم شد.»

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار