• تاریخ انتشار: سه شنبه ۰۹ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۱۲ | کد خبر : 42794
 • به گزارش وعده صادق ؛ ویروس استکسنت قسمتی از یک پروژه بزرگتر به نام نتروزئوس بود. نتروزئوس به عنوان پروژه ای برای حمله به زیرساخت های ایران و سایر کشورها تعریف شده است. اخیرا مستندی به نام (Zero days) منتشر شده است که سازندگان این مستند درصدد مصاحبه با مقامات مختلف CIA-NSA و سایر سازمان ها هستند که با ابعاد مختلف این پروژه آشنا شوند. که البته بسیاری از مقامات از بیان حقایق دوری می کنند. حتی در جایی از مستند اریک چین یکی از پژوهشگران شرکت سیمانتک به همکار خود می‌گوید: “قصد خودکشی ندارم. اگر قرار باشد با افشای این ویروس فردا جسد من پیدا شود ، من نیستم!!!” حال برخی ها در داخل کشور حساس شده اند که انفجارهای اخیر کشور هم کار این پروژه باشد. که البته دو روز پیش سردار جلالی حمله سایبری به برخی مجتمع های پتروشیمی را تایید کرد.

  حال دوستان عزیز ، در مطالب گذشته اشاره شد که جنگ ارزی تهدید جدی علیه ایران است. جنگ سایبری هم اگر اهمیتش از جنگ ارزی بیشتر نباشد ، کم تر نیست. و قطعا این جنگ هم متخصصین و نیروهای خاص خود را می طلبد که ایران رو در مقابل حملات سایبری دشمنان حفظ کنند. که البته در جایی از مستند هم اشاره می شود که این اقدامات آمریکا موجب شد ایران هم به دنبال تشکیل ارتش سایبری برود و امروزه این ارتش سایبری خود برای آمریکا یک تهدید است. الحمدلله در قضیه جنگ سایبری وضع بهتری نسبت به جنگ ارزی داریم ولی باز هم تاکید می کنم که در جامعه باید حس جنگ وجود داشته باشد. به قول هیتلر که می گفت در صلح ۲ طرف قضیه باید صلح کنند ولی در جنگ اگر یک طرف هم بجنگد کافی است.

  وعده صادق شما را دعوت به دانلود این مستند حساس و مهم می کند: http://uploadboy.com/y3zcmy77fqkl.html

  زیرنویس: زیرنویس Zero days

     نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  نام:

     

 • برچسب ها : , , , , ,
 •  

  رزرو هتل در مشهد

   

  آخرین اخبار
  «ضعف تیم اطلاع‌رسانی دولت» صدای اصلاح‌طلبان و حامیان روحانی را هم در آورد/ شعار «دولت پاسخگو» توخالی از آب درآمد! جزئیات نحوه استفاده از موبایل به جای کارت بانکی پایه همه بیانات رهبری تحول بنیادین در حوزه است صعود تیم فوتبال جوانان ایران به جام‌جهانی/ دو گام تا قهرمانی آسیا عمر البشیر با پادشاه عربستان دیدار کرد تصاویر/صفحه نخست روزنامه‌‌های سه‌شنبه چهارم آبان مهم‌ترین اخبار اجتماعی ایسنا در روز دوشنبه انتشار بخشی از سخنان جهانگیری در همایش ملی روز روستا+اینستاپست ۱۵سازمان و حزب سیاسی در کردستان عراق خواهان خروج ترکیه ازعراق شدند صالحی امیری برنامه‌های خود برای تصدی وزارت ارشاد را اعلام کرد تصاویر صفحه نخست روزنامه‌های امروز کشور توضیحات سفیر ترکیه در رابطه با تیراندازی در نزدیکی سفارت ایران در آنکارا همگان باید دعاگوی حضرت آمنه(س) باشند که در دامن خود، حضرت محمد(ص) را تربیت کردند جایزه سال «چتم هاوس» به ظریف و کری رسید هفت منطقه دیگر در شمال موصل آزاد شد عکس/باغ دانشمندان واکنش سخنگوی ناجا به خبر کشته‌شدن کوله‌بران هواووی به دوربین میت ۹ خود افتخار می کند جهان در سال ۲۰۴۵ با ذهن کنترل می‌شود ۲ فیلم ایرانی نامزد جوایز سینمایی آسیاپاسیفیک شدند