کد خبر : 42921
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۵ - ۵:۰۶
231 مشترک

نسل های مختلف رسانه ؛ لطفا از نسل های جدید غافل نشویم.

چند سال از گزارش منتشر شده توسط ترند وان می گذرد. اما ظاهرا خیلی ها اطلاعی از اهمیت نسل های جدید رسانه ای ندارند. ترندوان موسسه ای است در شهر برلین واقع در آلمان.شعار این موسسه این است:(ساخت آینده برای بیزینس شما). ترندوان یکی از بهترین مراکز در آینده پژوهی در زمینه تکنولوژی می باشد.

به گزارش وعده صادق ، امروزه بسیاری از مردم درگیر شبکه های اجتماعی می باشند که ترندوان از آن ها به عنوان رسانه های نسل پنجم یاد می کند. بنا بر ادعای ترندوان ، هم اکنون ما در نسل پنجم رسانه ها هستیم و نسل ششم تا سال ۲۰۲۰ تحقق خواهد یافت. نسل های مختلف رسانه:

نسل اول: رسانه های دیداری و شنیداری(منظور صحبت کردن رو در رو و…)

نسل دوم: روزنامه و تبلیغات و…

نسل سوم: رادیو و تلویزیون و…

نسل چهارم: وبلاگ ها و وب سایت ها و…

نسل پنجم: شبکه های اجتماعی و …

نسل ششم: رسانه های الحاقی از جمله اینترنت اشیاء که توضیحات خاص خود را دارد.

همواره مهمترین راه کنترل افکار عمومی با رسانه های روز بوده است. برای نمونه تقطیعی که اخیرا دشمنان از صحبت های یکی از شخصیت های انقلابی انجام دادند جنجال شدیدی در نسل های مختلف رسانه ای به راه انداخت. اما دیدید که نسل پنجم رسانه ها توانست بر نسل های دیگر غلبه کند. روزی بود (سال ۷۶ یا ۷۷) که نهادهای مختلف نظام توسط جریان دوم خرداد زیرسوال رفته بودند و در افکار عمومی محکوم شده بودند. زیرا آن موقع ما تسلطی بر رسانه ی آن روزها نداشتیم. اما امروزه علی الخصوص در جریانات اخیر جریان انقلابی نشان داد که قدرت بسیار زیادی درکنترل رسانه ی نسل پنجم دارد. بیایید همچنان بر رسانه های مختلف در مقاطع مختلف زمانی مسلط باشیم تا بتوانیم مشت محکمی به دشمنان داخلی و خارجی بزنیم.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب