• تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۱۷ | کد خبر : 42957
 • احمدی نژاد

  عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: اصولگرایان نمی خواهند برای انتخابات آتی ریاست جمهوری از احمدی نژاد حمایت کنند وجامعه روحانیت و مراجع تقلید، دل خوشی برای حمایت مجدد از وی ندارند.

  به گزارش وعده صادق اسدالله بادامچیان  با اشاره به این نکته که احمدی نژاد می تواند در انتخابات آتی ریاست جمهوری حضور پیدا کند، اظهار داشت:برای تحلیل موقعیت احمدی نژاد باید به این نکته توجه داشت که هنوز چهره جدیدی به میدان نیامده است.

  عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با تأکید بر این نکته که جریان اصول گرایی نمی خواهد از احمدی نژاد در انتخابات آتی حمایت کند، افزود: مجموعه اصولگرایان نمی خواهند برای انتخابات آتی ریاست جمهوری از احمدی نژاد حمایت کند و جامعه روحانیت و مراجع تقلید، دل خوشی برای حمایت مجدد از وی ندارند.

  وی ادامه داد: باید به این نکته توجه داشت که احمدی نژاد حق قانونی دارد که دوباره برای انتخابات ریاست جمهوری نامزد و در این راستا فعالیت کند و اگر مردم به وی اعتماد مجدد کردند، رییس جمهور شود.

  بادامچیان اضافه کرد: با تحلیل شرایط موجود، باید موضوعات و مسائل اقتصادی به عنوان محور اصلی در انتخابات آتی مورد توجه قرار گیرد، زیرا مردم در این زمینه با مشکلات متعددی مواجه هستند.

  وی عنوان کرد: مشکلات اقتصادی مردم توسط دولت روحانی و احمدی نژاد برطرف نشده است و مقام معظم رهبری نیز با صراحت فرمودند که مشکلات اقتصادی کشور مربوط به تحریم نیست و به عملکرد دولت فعلی، قبلی و اسبق باز می گردد.

  عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی یادآور شد: با توجه به وضعیت موجود، باید تحلیل درست و واقع بینانه ای از شرایط داشته باشیم و با این تحلیل، به نظر می رسد که جامعه نیازمند چهره جدید است.

  انتهاء پیام

  /مهر

     نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  نام:

     

 • برچسب ها : ,
 •  

  رزرو هتل در مشهد

   

  آخرین اخبار
  عکس/ روایت عکاس بلژیکی از ایرانِ واقعی کوروش سلیمانی روحانی شد ترکان: سازمان استاندارد موضوع کنترل و مدیریت کیفیت را جدی بگیرد فیلم/ سیدعلی خمینی : مسئولین حق زندگی اشرافی ندارند. خانه مجلل ۱۷ متری با همه امکانات + تصاویر دلخوش‌ها و دلواپسان کنار هم شاهد بدعهدی آمریکا هستند لب‌تاپ برای مطالعات عمیق، خسته‌کننده است اولین سالگرد شهید مصطفی صدرزاده برگزار می‌شود خیال شکست‌ناپذیری آمریکا خطایی بزرگ است پاداش «داعش» برای ازدواج با دختران نابالغ! عکس/ مرحله حضوری سرشماری عمومی نفوس و مسکن خیال شکست‌ناپذیری آمریکا خطایی بزرگ است/ آمریکا در منطقه به‌شدت زمین‌گیر و درمانده است علیرضا پناهیان رمز عبور از فتنۀ شدیدتر از دجال رافاش کرد چگونه تپش قلب خود را درمان کنیم انواع زانو دردها و درمان آنها ناوگروه صلح و دوستی ناوگان شمال به میهن اسلامی بازگشت تاج: یک میلیارد و ۲۵۰ میلیون تومان برای سفر تیم ملی به چین هزینه شد از ثبات بازار نفت، قیمت عادلانه و سهم منصفانه تولیدکنندگان حمایت می‌کنیم/ استفاده ابزاری برخی قدرت‌ها از ‏گروه‌های تروریستی به زیان آن‌ها خواهد بود نجفی ۳ سال قبل: به علت بیماری قلبی توانایی ادامه فعالیت در دولت را ندارم؛ نجفی امروز: فردا برای وزارت آموزش و پرورش به مجلس معرفی می شوم/ احیای قلبی «وزارت آموزش و پرورش» به دست وزیر بیمار! رئیس‌جمهور ونزوئلا با رهبر انقلاب دیدار کرد