کرملین روسیه مسکو

تنها سرایدار کرملین باقی مانده است

آمریکا دیگر نمی تواند روسیه را تحریم کند

 • تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۰۸ | کد خبر : 43001
 • به گزارش وعده صادق؛ نتایج نظرسنجی‌ها نشان می‌دهد «جرمی کوربین» رهبر کنونی حزب کارگر بریتانیا در رقابت با «اوون اسمیت» پیشتاز است و نتیجه قطعی انتخابات روز ۲۴ سپتامبر مشخص می‌شود.

  به نوشته تلگراف، با وجود آنکه این ادا مطرح شده بود که اسمیت نسبت به رقیب خود جلوتر است اما در حقیقت حمایت‌های از کوربین بیشتر بوده است.

  نتایج نظرسنجی یوگاو نشان می‌دهد تا کنون ۶۲ درصد آرا برای کوربین و ۳۸ درصد دیگر برای اسمیت بوده‌اند. سال گذشته کوربین توانست ۶۰ درصد آرا را برای رهبری حزب کارگر از آن خود کند.

  این در حالیست که بعد از برگزاری همه‌پرسی جدایی بریتانیا از اتحادیه اروپا و رای اکثریت مردم به خروج، فشارهای زیادی علیه کوربین برای کناره‌گیری از رهبری حزب کارگر وجود داشت. حتی برخی وزاری کابینه کوربین علیه وی توطئه کردند و ۱۷۲ نماینده حزب در پارلمان علیه کوربین رای عدم اعتماد دادند اما حمایت‌های مردمی از وی همچنان بیش از دیگر نامزد رهبری حزب اپوزیسیون بریتانیاست.

  یوگاو در نتایج نظرسنجی خود اعلام کرد از میان اعضای حزب کارگر، ۵۲ درصد رای به کوربین داده و ۴۰ درصد به اسمیت رای داده‌اند. همچنین از میان حامیانی که در حزب کارگر ثبت نام کرده‌اند، ۷۰ درصد به کوربین رای داده و ۳۳ درصد رای به اسمیت دادند.

  نتیجه نظرسنجی اتحادیه‌های حامی کارگر هم نشان می‌دهد کوربین ۵۴ درصد آرا را کسب کرده و اوون تنها ۳۳ درصد آرا را از آن خود کرده است.

  کوربین که از نمایندگان ضدجنگ حزب کارگر بوده و از مخالفان مشارکت انگلیس در جنگ عراق بود همواره از سوی رسانه‌ها و اعضای جنگ‌طلب حزب خود و حزب رقیب مورد حمله قرار گرفته است اما حامیان خود را در میان اقشار مختلف مردم دارد./ فارس

     نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  نام:

     

 • برچسب ها :
 •  

  رزرو هتل در مشهد

   

  آخرین اخبار
  سومین زمین لرزه در مرکز ایتالیا عکس/ سرگیجه! افزایش توان حرفه ای و تکریم ارباب رجوع از رویکردهای مهم پلیس واکنش هافبک استقلال به حضور مقابل فولاد+اینستاپست داعشی ها دهها تن از ساکنان روستاهای موصل را اعدام کردند مرحوم دولابی: ما انسان‌ها چقدر کم عقلیم تصاویر صفحه نخست روزنامه‌های امروز کشور خوشرو: مشارکت زنان در عملیات انسان‌دوستانه، بازسازی و مصالحه سیاسی موثرتر بوده است حمایت مجلس از سازمان پدافند غیرعامل برای مبارزه با بیو تروریست رونمایی از جانشین گودرزی و خبر بد برای پرسپولیسی‌ها/ تساوی خونین! اعدام ۲۳۲ غیرنظامی در جنوب موصل عکس/ اولین دستگاه خودپرداز جهان زمین‌لرزه ۶.۴ ریشتری در مرکز ایتالیا هوشمندترین شهر جهان کدام است؟ شرق شناس صرب: غرفه کتاب ایران در نمایشگاه بلگراد بازدیدکنندگان را مجذوب خود کرد طلا بدهید شنبلیله بخورید حجم تجارت فنلاند با ایران ۱۰ برابر می‌شود/مشکلات پرداخت پول طی چند ماه قابل حل است تربت سیدالشهد(ع) یکی از اسرار طب اسلامی و شیعی است از اول با غیرعلنی بودن جلسه روز گذشته مجلس مخالف بودم/ از سخن رئیس مجلس بهت‌زده شدم/ تعبیر برخی رسانه‌ها و خبرگزاری‌ها غیر واقع بود امام جمعه قم: طب اسلامی به عنوان دروس حوزه تدریس شود