• تاریخ انتشار: پنج شنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۴۵ | کد خبر : 43064
 • به گزارش وعده صادق ؛ جنگ مذهبی سی ساله ی جدید آغاز شده است. این ادعای ما نیست بلکه تاکنون بیش از ۶ نفر شروع این جنگ مذهبی سی ساله را اعلام کرده اند. که مهمترین آن ها هنری کسینجر ارشدترین استراتژیست غرب و جان کری وزیر امورخارجه آمریکا بود. هنری کسینجر گفت:”کلید حل مشکل ما در ایجاد اوضاعی همانند اروپای بعد از جنگ سی ساله است.”یا جان کری که گفت:”خاورمیانه در آستانه جنگ سی ساله قرار گرفته است.” برای این جنگ مذهبی سی ساله فیلم های خوبی ساخته شده و کتاب های خوبی هم در غرب نگاشته شده است.

  بله عزیزان ، داعش پایان ماجرا نیست و حتی اگر به لطف خدا نابود شود هنوز ۲۸ سال از استراتژی غربی ها باقی مانده است و بعد از داعش گروه های دیگری روی کار خواهند آمد. نقشه ای که ریخته اند تا شیعه و سنی را همانند کاتولیک و پروتستان به جان هم بیندازند و کاری کنند که نسل بعد کلا اسلام را کنار بگذارد. آری دوستان کفار برای صد سال آینده برنامه دارند ولی به قول امام ، اسلام برای ۲۰۰ سال آینده برنامه دارد.

  ضمنا اینجا اروپا نیست ، اینجا ایران است و رهبری به نام سیدعلی دارد. رهبر تمام مسلمین جهان…

  برای آشنایی کامل با جنگ مذهبی سی ساله وعده صادق شما را دعوت به دانلود کتاب جنک مذهبی سی ساله جدید می کند:

  http://ystc.ir/wp-content/plugins/download-monitor/download.php?id=120

  جنگ مذهبی سی ساله جدید

     نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  نام:

     

 • برچسب ها : , , ,
 •  

  رزرو هتل در مشهد

   

  آخرین اخبار
  عکس/ بازدید روحانی از کارخانه واگن پارس اراک سرعت ۸ برابری نسخه ۱۲۸ آیفون ۷ در مقابل نسخه ۳۲ گیگا بایتی آن نمایشگاه کتاب بلگراد با حضور ایران آغاز به کار کرد فیلم/ عصبانیت شبکه عربستانی ازمداحی جدیدمیثم مطیعی+فیلم مداحی تلاش شهید شهاب برای پخش اعلامیه های انقلاب پربیننده‌ترین اخبار خبرگزاری فارس در ۲۴ساعت گذشته ماجرای آمدن ارز به خود پردازها/ پرداخت صحت ندارد نویسندگان نسبت به افزایش کیفیت محتوا اهتمام جدی داشته باشند / فرم مطلوب می‌تواند سبب ماندگاری محتوا شود ورود سمن ها به عنوان مترجم اتباع خارجی در ایام اربعین ادامه پیشروی های ارتش عراق در محور جنوبی و شمال شرقی موصل تصاویر/صفحه نخست روزنامه‌‌های دوشنبه سوم آبان عجیب ترین هتل دنیا در کنار دره‌ای خطرناک+ عکس اشتون کارتر در اربیل/ آمریکا خواهان پایان عملیات موصل، پیش از پایان سال است تشکیل اجلاس بیداری اسلامی همزمان با آزادسازی موصل پیام پیروزی در سایه وحدت است جهانگیری: رفع موانع بانکی مهمترین پیش نیاز توسعه روابط اقتصادی ایران و مالزی است سیاست و مبنای کار دولت یازدهم، توسعه شبکه ریلی کشور است باهنر: صحبت های ابرقدرت هاعلیه هم در۴۰ سال گذشته تا به حد امروز تهدیدآمیز نبوده است سوابق کاری وزیر پیشنهادی رییس جمهور برای آموزش‌وپرورش درمان مفصل زانو با غضروف بینی "مشتری" به یک صورتک خندان تبدیل شد