• تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۲۲ | کد خبر : 43329
 • به گزارش وعده صادق؛ به نقل از پایگاه اینترنتی العهد ،معاون دبیر کل حزب الله لبنان درباره بحران سوریه اطمینان داد وضع سوریه روز به روز به نفع دولت سوریه و متحدانش بهتر خواهد شد و در مقابل طرف مقابل روز به روز متحمل خسارت و پشت سر هم دچار بحران می شود.

  شیخ نعیم قاسم معاون دبیر کل حزب الله لبنان گفت دو راه برای حل بحران لبنان وجود دارد. یا بسته کامل که روی شماری از نکات آنها توافق به دست می آید و یا اینکه راه حلهای جزئی در میان خواهد بود.
  وی افزود به جای بحث و جدل روی این موضوع که بسته کامل خوب است یا راه حلهای جزئی بهتر است روی قانون انتخاباتی توافق کنیم که به مصلحت لبنان و عادلانه باشد.
  وی در مراسمی که شهرداری کوثریه السیاد در منطقه الزهرانی برای دانش آموزان موفق در کسب مدرک تحصیلی برگزار کرد، گفت بیائید روی انتخاب رئیس جمهور توافق کنیم و شخص رئیس جمهور را معین کنیم به جای اینکه وقت را درباره ویژگیها، داده ها و نظریه های مختلف تلف کنیم. وی افزود توافق روی شخص رئیس جمهور راه را برای ما برای توافق بر سر امور دیگر باز می کند یا اینکه این مساله را به شیوه ای مناسب حل کنیم.
  شیخ قاسم به افراد ذیربط گفت به جای اینکه فساد را لعنت کنید پرونده اینترنت غیر قانونی را حل کنید و از عوامل درگیر این پرونده بازخواست کنید. اسم و رسم آنها و جایگاهشان شناخته شده است. وی این سوال را مطرح کرد بحثهای عمومی چه فایده ای دارد زمانی که روی نام رئیس جمهور و قانون انتخابات و حتی روی گشودن مجلس نمایندگان برای برگزاری جلسات توافق وجود ندارد.
  وی درباره بحران سوریه اطمینان داد وضع سوریه روز به روز به نفع دولت سوریه و متحدانش بهتر خواهد شد و در مقابل طرف مقابل روز به روز متحمل خسارت و پشت سر هم دچار بحران می شود. وی تاکید کرد تکفیریها آینده ای در سوریه و منطقه ندارند./ صدا و سیما

     نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  نام:

     

 • برچسب ها :
 •  

  رزرو هتل در مشهد

   

  آخرین اخبار
  تلاش شهید قاسمی برای گمنامی تصاویر صفحه نخست روزنامه‌های امروز کشور روسیه آماده لغو ویزا برای شهروندان ایرانی می‌شود پروژه "نرمال‌سازی ایران" در مقابل مکتب امام راحل(ره) قرار دارد امروز کشورها درباره سوریه ناچار از مذاکره با ایران هستند ترامپ: در صورت پیروزی من، فرصت های شغلی افزایش می یابد و رشد اقتصادی بیشتر می شود عکس/ غرفه ایران در نمایشگاه کتاب فرانکفورت واکنش ستاره تیم ملی به شایعه جداییش از پرسپولیس+اینستاپست مروری بر حوادث روز جمعه سوریه سه عامل کودک فروشی چیست؟ +‌ معضلات و پیشنهادات برگزاری شورایعالی مجمع جهانی بیداری اسلامی در بغداد نشانه اراده جدی برای مبارزه با تروریسم است تقدیر رئیس‌جمهور از خدمات ۳ وزیر مستعفی خجالت میکشم /آخه در برجام به تعهداتمون عمل نکردیم ببین هیچی تو جیبم نیست کتاب مزار شریف و نرم افزار جامع سفیر غریب رونمایی شد دل نوشته های عاشقان حضرت سید الشهدا(ع) وقتی بودجه نیست چه جوری از میهمان برنامه (کارتن خواب)پذیرایی کنیم؟ ایتالیا به کویت جنگنده می‌فروشد اوج وحشی گری داعش در موصل عکس/ یادواره شهدای یگان ویژه فاتحین‌ بسیج