کرملین روسیه مسکو

تنها سرایدار کرملین باقی مانده است

آمریکا دیگر نمی تواند روسیه را تحریم کند

 • تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۵۳ | کد خبر : 43661
 • سردار سید مسعود جزایری

  معاون ستادکل نیروهای مسلح با بیان اینکه قدرت دفاعی را باید در دست داشته باشیم و توان تهاجم را در نقاط لازم افزایش دهیم گفت: دشمن بایدمتوجه باشد اگر اقدام نظامی کند، دچار مخاطرات عظیم می شود.

  به گزارش وعده صادق؛ سردار مسعود جزایری معاون ستادکل نیروهای مسلح در مصاحبه با رادیو گفت وگو با تاکید بر اینکه جمهوری اسلامی ایران در برابر تهاجم سلاح های کشتار جمعی دست بسته نیست، گفت: ممکن است دشمن بتواند شروع کننده یک اقدام نظامی باشد، ولی قطعا پایان دهنده آن نخواهند بود.

  سخنگوی ارشد نیروهای مسلح با اشاره به بخشی از فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص توان دفاعی کشور اظهار کرد: نکته اولی که ایشان بر آن اشاره و تاکید دارند، این است که ما کشوری مستقل هستیم و روح خودباوری و خوداتکایی را باید در خود اضافه کنیم و آثار زیان بار تاریخ گذشته که تلاش می کرد از ایرانیان چهره ای دیگر بسازد را زائل کنیم.

  وی ادامه داد: مقام معظم رهبری بر فناوری های نوین و جدید تاکید مستمر دارند؛ علم و تکنولوژی در زمینه های گوناگون رشد می کند و در صنایع دفاعی نیز باید متناسب با این پیشرفت ها زمینه های توسعه را فراهم کنیم.

  جزایری تاکید کرد: ما بایستی قوی باشیم تا این اقتدار به رخ دشمنان کشیده شود؛ اگر در جهانی عاری از خشونت و جنگ و سلطه گری زندگی می کردیم، این مباحث قابل طرح نبود ولی واقعیت نظام جهانی به ما دیکته می کند که یا بایستی قوی و یا تحت سلطه باشیم و بدیهی است که جمهوری اسلامی با انقلاب اسلامی انتخاب خود را کرده.

  سخنگوی ارشد نیروهای مسلح درباره اقتدار صنایع دفاعی گفت: قدرت دفاعی را باید در دست داشته باشیم و توان تهاجم را در نقاط لازم افزایش دهیم؛ تاکید مقام معظم رهبری نیز بر این است که باید قدرت تهاجمی را برای روز مبادا افزایش دهیم؛ چراکه قدرت های سلطه گر باید اقتدار، توان و قدرت دفاعی و تهاجمی ما را احساس کنند.

  جزایری تصریح کرد: دشمن باید متوجه باشد اگر اقدام نظامی انجام دهد، دچار مخاطرات عظیم خواهد شد. تنها عامل بازدارنده در برابر اینکه دشمن دست را از روی ماشه برداشته، این بوده که اگر حمله کنند، عاقبت آن چه می شود!؟

  معاون ستادکل نیروهای مسلح اظهار کرد: ممکن است دشمن بتواند شروع کننده یک اقدام نظامی یا جنگ باشد، ولی قطعا پایان دهنده آن نخواهند بود و برای این مهم باید مقدماتی فراهم شود و بخش عمده آن مربوط به نیروهای نظامی، سلاح و تجهیزات می شود.

  جزایری خاطرنشان ساخت: جمهوری اسلامی ایران مخالف قطعی سلاح های کشتار جمعی است و معتقدیم سلاح های هسته ای و شیمیایی ممنوعه است؛ البته بدین مفهوم نیست که جمهوی اسلامی در برابر چنین حملاتی دست بسته است و حتما باید در برابر اینگونه تهاجمات عناصر لازمه دفاعی را داشته باشیم که خوشبختانه داریم و باید آن را تقویت کنیم./ مهر

     نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  نام:

     

 • برچسب ها :
 •  

  رزرو هتل در مشهد

   

  آخرین اخبار
  از سینمای زنان تا حجاب و یک شوخی یادواره سرداران و ۲۵۰ شهید اطلاعات شمالغرب در ارومیه برگزار می شود مقصر دانستن دولت قبل، نخ نما شده است داعش بر یک شهر ساحلی در سومالی سیطره یافت باغ همانی بود که دادی رفت! ۹ ماه از اجرای برجام گذشت،آن ۲۸ میلیارد دلار چه شد؟! فنر تورم به زودی آزاد می‌شود فیلم محمد رسول الله از روز جمعه در ترکیه اکران می شود عکس/سمور آبی نوزاد و رخت‌خوابی به نام مادر ضرب و شتم معلم و سرایدار مدرسه‌ای در یاسوج حال و روز اپل بدون استیو جابز فاصله انتخاباتی کلینتون با ترامپ دو رقمی شد پروژه املاک شهرداری، یادآور پروژه خودساخته اصلاح طلبان در ترور سعید حجاریان است تهدیدات علیه ایران به برکت خون شهدا دفع شده است نشست مهم وزرای خارجه محور مقاومت در مسکو سفر اعضای کمیسیون آموزش به استان سیستان و بلوچستان با هدف بررسی وضعیت آموزشی مناطق محروم مبارزه با قاچاق کالا و انتقاد از لایحه اصلاح قانون تعاون سومین زمین لرزه در مرکز ایتالیا عکس/ سرگیجه!