رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۵۳ | کد خبر : 43760
 • لزوم برگزاری نشستی مشترک مابین فعالین بسیج دانشجویی تهران با مسئولین بانک مرکزی پیرامون FATF

  به گزارش وعده صادق ،به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی، جمعی از دانشجویان بسیجی دانشگاه‌های استان تهران در اعتراض به تحریم‌های اخیر نهادهای انقلابی توسط بانک مرکزی بر لزوم برگزاری نشستی مشترک مابین فعالین بسیج دانشجویی با مسئولین این بانک تاکید کردند.

  در ابتدای این نامه خطاب به مسئولان بانک مرکزی آمده است: اقدام بانک مرکزی در دوران پسا برجام در قبول شرایط کار گروه اقدام مالی (fatf ) سازمان مبارزه با پول شویی خود نشانه‌ای از وابستگی هر بیشتر دولت تدبیر و امید در پذیرش شرایط بین اللمللی جهت محدود کردن جمهوری اسلامی ایران در جامعه بین‌اللمللی ایست.

  در ادامه تاکید شد: بانک مرکزی (بخوانید دولت محترم)با این اقدام ثابت کرد نه تنها برای رفع مشکلات اقتصادی کشور برنامه‌ای ندارد بلکه به دنبال هرچه وابسته کردن این نظام عزتمند در دوران به اصطلاح گشایش سیاسی است.در این رابطه دانشجویان بعنوان چشمان همیشه بیدار ملت سوالاتی را از دولت مردان خود دارند.

  این دانشجویان بسیجی ادامه دادند: آیا ما با دنیا و سازمان‌های بین‌المللی آن در رابطه با تعریف مشترک از تروریسم به نتیجه‌ای واحد رسیده‌ایم و ان غلدورمابان دیگر امثال حزب لله لبنان و الحوثی‌های یمن و همه گروهای مقاومت در جهان را گروه تروریستی نمی‌دانند؟ آِیا هنوز جبهه النصره و داعش متحجر، منافقین کور دل،رژیم سراپا منحوس صهیونیستی را در لیست گروه‌های تروریستی می‌دانند؟ آیا سازمان مباره با پول شوی که خود ساخته دست دولتهای ترورسیم پرور و تروریست ساز است نیرو قدس خودمان را که مردانه و عزتمندانه در حال دفاع از مرزهای اعتقادی، امنیتی و مرزی کشور است را بعنوان گروه‌های خطرناک و پرریسک قرار می‌دهد؟ آیا پول‌های بی‌حساب و کتابی که از قاچاق انسان و اسلحه و مواد مخدر توسط همین دولت‌های به ظاهر متمدن به دست می‌آید و همگی صرف تقویت گروهای تروریستی در منطقه غرب آسیا  می‌شود دیگر پول کثیف نیست؟ آیا اقدام برخی بانک‌های داخلی در خود تحریمی سپاه و قرارگاه خاتم انبیا شایعه‌ای بیش نیست و هر چه شنیده‌ایم دروغ است؟ آیا دادن نامه آرامش بخش (بخوانید امان نامه)  به بانک‌های خارجی نشانه‌هایی از اتفاقات ناگوار در عرصه اقتصادی و دیپلماسی نیست؟ و دها سوال بی جواب دیگر ..

   در ادامه تاکید شد: ما دانشجویان بسیجی از طرف جامعه فرهیخته کشور خواهان پاسخگویی مسئولین دولتی به خصوص بانک مرکزی و وزارت امور خارجه هستیم تا این شبهه خود را برطرف کنیم که دیگر دولت بعد برجام به سراغ اعتماد و اطمینان و امتیاز دادن به شرکای غرب خود نیست وتنها به منافع ملی و مصالح ملت توجه می‌کند.

  در خاتمه تاکید شد: ما دانشجویان دانشگاههای استان تهران با طرح این سوال‌ها و دها سوال دیگر به دنبال پاسخ‌هایی قانع کننده می‌گردیم تا کمتر برایمان مسجل شود که ارمان آزادی به وابستگی تبدیل نشده است و پیشنهاد می‌کنیم نشستی مشترک ما بین فعالین بسیج دانشجویی استان تهران با مسئولین بانک مرکزی یا هر نهاد پاسخ‌گو در دولت برگزار گردد تا در صورت پذیرش استدلال‌های آقایان خود در جهت رفع ابهامات آنان در دانشگاه‌ها کوشش کنیم و در غیر این صورت ملت خود فکری به حال وادادگی و وابستگی هر روزه کشور غیرت مند و سرافرازخود کنند.//فارس

   

   

   

   

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار