رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۰۱ | کد خبر : 43766
 • ننگین‌نامه FATF مخرب‌ترین تاثیرات را در پی خواهد داشت/ ضرورت ورود مجلس برای توقف اجرایی شدن FATF

  به گزارش وعده صادق محمداسماعیل سعیدی درباره توافقنامه موسوم به FATF اظهار داشت: متاسفانه پای این قرارداد امضای وزیر اقتصاد دیده می‌شود که با توجه به مفاد آن به نظر می‌رسد وزیر اقتصاد در زمان امضای آن هوش و حواسش جای دیگری متمرکز بوده است.

  وی با اشاره به محدوده زمانی و برنامه‌ریزی که برای اجرایی شدن مفاد این قرارداد صورت گرفته افزود: در این توافقنامه که مفاد آن بر مبارزه با  تروریسم تاکید دارد تعریف تروریسم ارائه نشده که آیا داعش نیز جزو تروریسم‌ هست یا حماس و سپاه که مدافعان جان مردم هستند.

  سعیدی مسدود کردن دارایی‌های مالی این مجموعه‌ها با امضاء وزیر اقتصاد را کار غیرعقلانی و به‌دور از منطق دانست و افزود: نمی‌دانم پذیرندگان و امضاء‌کنندگان این توافقنامه از مفاد قطعنامه ۱۲۶۷ خبر دارند؟

  نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس تاکید کرد: عملا ما با پذیرش ننگین‌نامه FATF زیر بار تعهدی رفته‌ایم که خطرناک و اجرای آن مخرب‌ترین تاثیرات را به‌دنبال خواهد داشت پس باید مسئولان مربوطه و در راس آن مجلس سریعا به موضوع ورود پیدا کرده و جلوی اجرا و عملیاتی شدن آن را بگیرند.

  به گزارش فارس، مسئولان دولتی اخیراً تصمیم گرفته‌اند از طریق توافق موسوم به FATF افراد و نهادهایی چون وزارت دفاع، وزارت اطلاعات، صنایع هوایی، صنایع موشکی، دانشگاه مالک اشتر، سپاه و ده‌ها نهاد را که توسط آمریکا و سازمان ملل تحریم شده‌اند، در داخل کشور نیز تحریم کند.

  در واقع در این توافق متعهد شده‌ایم که هر شخص حقیقی و حقوقی که در قطعنامه‌های سازمان ملل‌ در لیست تحریم قرار دارد، در ساز و کار مالی داخلی هم مورد تحریم قرار دهیم و اموال آنان را مسدود کنیم.

  به نظر می‌رسد توافق با FATF عملاً امنیت و اقتصاد کشور را هدف گرفته است و در تلاش است خواست دشمنان در از بین بردن توان دفاعی کشور را محقق کنند./فارس

   

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار