• تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۰۰ | کد خبر : 43909
 • طوفان زدگان مازندرانی کمک بلاعوض ۲۰ میلیون ریالی می گیرند✔️

  با شبکه خبری وعده صادق همراه شوید

  رصد اخبار شبکه خبری وعده صادق:


  اسماعیل نجار روز چهارشنبه در سفر به مازندران در گفت و گوی تلفنی با خبرنگار ایرنا در ساری افزود : همچنین طوفان زدگان مازندرانی که واحدهای مسکونی آنها نیاز به مرمت دارد، تسهیلات ۱۲۰میلیون ریال دریافت خواهند کرد.
  نجار گفت که برای خرید لوازم خانگی هم به این حادثه دیدگان تسهیلات ۳۰ میلیون ریالی پرداخت می شود.
  معاون وزیر کشور میزان تسهیلات پرداختی به طوفان زدگان مازندران را که خودروی آنان در این حادثه آسیب دید ، ۵۰ میلیون ریال اعلام کرد.
  ** کمک بلاعوض ۵۰ میلیون ریالی برای خانه های تخریبی روستاییان
  رئیس سازمان مدیریت بحران کل کشور گفت : براساس برنامه پیش بینی شده روستائیانی که خانه های آنها در طوفان اخیر به صورت ۱۰۰ درصد خسارت دید ، علاوه بر کمک بلاعوض ۵۰ میلیون ریالی، تسهیلات ۲۰۰ میلیون ریالی برای ساخت نیز داده می شود.
  نجار افزود : همچنین برای خانه های تخریبی در شهرها نیز ۶۰ میلیون ریال کمک بلاعوض و ۵۰۰ میلیون ریال تسهیلات ساخت پرداخت خواهد شد.
  ** طرح جبران خسارت ۱۴۰۰ میلیاردریالی طوفان اخیر مازندران روی میزدولت
  رئیس سازمان مدیریت بحران کل کشور گفت که بر اثر طوفان هفته گذشته در مازندران حدود یکهزار و ۴۰۰ میلیارد ریال به تاسیسات زیربنایی ، محصولات کشاورزی و واحدهای مسکونی خسارت وارد شد.
  وی اضافه کرد : طرح پیشنهادی سازمان مدیریت بحران کشور برای جبران این خسارت ها به دولت ارسال شد و پیش بینی می شود دولت در نشست روز جاری این پیشنهاد را مصوب کند.
  نجار گفت : پرداخت کمک های بلاعوض و تسهیلات به خسارت دیدگان ناشی از حوادث طبیعی از مصوبات پیشین دولت است که در مورد طوفان زدگان مازندرانی نیز اجرایی می شود.
  وی افزود : مصوبه اخیر دولت برای جبران خسارت ها مشمول تاسیسات زیربنایی شامل راه ، آب، برق و سایر تاسیسات است که در طوفان خسارت دیدند.
  طوفانی که با سرعت ۹۰ تا ۱۱۰ کیلومتر بامداد جمعه گذشته مازندران را در نوردید ، به ۶ هزار و ۱۰۰ واحد مسکونی در ۱۳ شهرستان و بیش از ۲۰۰ روستا خسارت وارد کرد.
  شهرستان های آمل، بابل و قائمشهر بیشترین خسارت را از طوفان جمعه پیش متحمل شدند. استاندار مازندران خسارت وارد شده با استان را حدود یک هزار و ۷۰۰ میلیارد ریال برآورد کرده بود.
  اسماعیل نجار معاون وزیر کشور و رئیس سازمان مدیریت بحران کل کشور صبح امروز برای بازدید از مناطق خسارت دیده ناشی از طوفان به مازندران سفر کرد.
  وی در بدو ورود از مناطق طوفان زده آمل بازدید کرد و قرار است از شهرستان های قائمشهر و بابل هم بازدید کند.
  ۶۹۸۲/۱۶۵۴

  با شبکه خبری وعده صادق همراه شوید

  ایرنا

  قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , , , , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار