رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: شنبه ۱۲ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۶:۲۸ | کد خبر : 4391
 • عضو هیئت‌رئیسه مجلس خبرگان رهبری:

  آل‌سعود بداند که با شهید کردن مردان خدا پیروز نخواهد شد

  عضو هیئت‌رئیسه مجلس خبرگان رهبری:

  آل‌سعود بداند که با شهید کردن مردان خدا پیروز نخواهد شد

  عضو هیئت‌رئیسه مجلس خبرگان رهبری گفت: دشمنان اسلام گمان نکنند با شهید کردن مردان خدا پیروز و ماندگار خواهند شد، که قطعاً حکومت ظلم شکست‌شان حتمی است.

   

  خبرگزاری فارس: آل‌سعود بداند که با شهید کردن مردان خدا پیروز نخواهد شد

  آیت‌الله قربانعلی دری نجف‌آبادی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اراک، ضمن محکوم کردن اقدام آل‌سعود در اعدام آیت‌الله باقرالنمر اظهار داشت: دولت عربستان نشان داد که برای ماندن هیچ راهی جز سرکوب نیروهای ارزشمند و تأثیرگذار چه در داخل سرزمین‌های عربستان و چه در سایر نقاط دنیا ندارد.

  وی تصریح کرد: رژیم سفاک آل‌سعود همواره تلاش دارد چهره‌های برجسته مقاومت، چهره‌های اسلامی، مجاهد و فی‌سبیل‌الله و شخصیت‌های ممتاز و مورد اعتماد ملت‌های مسلمان را به هر قیمتی سرکوب و از گردونه خارج کند، لذا آنان را به شهادت رسانده و به گمان خود محو می‌کند که نمونه این رفتار آنان را در بحرین، نیجریه، آذربایجان و دیگر کشورها به خوبی در برخورد با علما و شخصیت‌ها و انسان‌های فرهیخته‌ای که منشا آثار و برکات هستند به وضوح می‌بینیم.

  *اعدام نمر انتقام‌گیری عربستان از شکست و رسوایی در یمن است

  نماینده ولی فقیه در استان مرکزی اعدام این روحانی مبارز و مجاهد را انتقام‌گیری و انتقام‌خواهی دولت عربستان نسبت به شکست و رسوایی در یمن بعد از 10 ماه، در بحرین بعد از چهار سال، در سوریه بعد از پنج سال و در عراق بعد از چند سال دانست و ادامه داد: عربستان به جریان‌هایی چون داعش، القاعده و جریان‌هایی که گمان می‌کردند در سوریه و در عراق بتوانند نقش‌آفرینی کنند، امید داشتند، اما سیلی محکمی از پیروزی مقاومت مردم سوریه و عراق خورده، بنابراین به قصد انتقام خواهی دست به اعدام آیت‌الله باقرالنمر زده تا در درجه اول برگ برنده‌ای در اختیار داشته باشند که این شخصیت‌ها رشد نکنند و در درجه دوم از حوادثی که در سوریه و عراق و یمن رخ داده، انتقام بگیرند.

  دری نجف‌آبادی افزود: دولت آل‌سعود تلاش دارد از شکل‌گیری شخصیت‌های تأثیرگذار در آینده جلوگیری کرده و اجازه ندهند انسان‌های تأثیرگذار در جوامع اسلامی رشد کنند.

  وی با تاکید بر اینکه اصل ماجرا را باید عمیق‌تر دید و جست‌وجو کرد، گفت: حقیقت این است که ماجرای آمریکایی، صهیونیستی، سعودی، ارتجاعی و داعشی همه با هم حلقه‌های یک زنجیره هستند، زنجیر‌ه‌ای از تحرکات مختلف با پول آل‌سعود و جریان تکفیری و وهابی، از یک سو حمایت‌های مالی از آل‌سعودی‌ها صورت می‌گیرد و از سوی دیگر صهیونیست‌ها که هم پیمان و همراه آنها هستند، جریان مقاومت را در هر جایی که باشند مورد تهاجم قرار می‌دهند.

  عضو هیئت‌‌رئیسه مجلس خبرگان رهبری با اشاره به بی‌اثر بودن حذف انسان‌های آزادی‌خواه برای دولتمردان ترسو گفت: زمانی که شهید مطهری را ترور کردند، امام (ره) فرمودند «ما را بکشید؛ ملت ما بیدارتر می‌شود»، صدام معدوم نیز شهید صدر را به شهادت رساند، اما جز ذلت و نکبت در آخر نتیجه‌ای نگرفت.

  آیت‌الله قربانعلی دری نجف‌آبادی افزود: دشمنان اسلام باید بدانند از خون شهدا بیداری، حیات، حرکت، عزت و شرف و آزادی و آزادگی می‌روید، گمان نکنند با شهید کردن مردان خدا پیروز خواهند شد، که قطعاً شکست‌شان در شهید کردن مردان الهی و به خصوص شهید آیت‌الله باقرالنمر است.

  وی ضمن تسلیت شهادت شیخ النمر به پیروان اهل بیت (ع)، آزادی‌خواهان عالم، مراجع و علما و همه کسانی که در این پنج سال اخیر در رابطه با مرحوم شیخ باقرالنمر فداکاری کرده و در مقابل آل‌سعود مرتجع و مستبد عکس‌العمل نشان دادند، گفت: راستی روسای کاخ سیاه، سازمان ملل، شورای امنیت، کمیسیون حقوق بشر و دیگران به بشریت در برابر جنایت آل‌سعود در یمن، عراق، سوریه، بحرین و در سرزمین عربستان چه پاسخی خواهند داد.

  عضو هیئت‌رئیسه مجلس خبرگان رهبری تاکید کرد: باید کشورهای اسلامی در برابر این قبیل جنایت موضع بگیرند، علمای جهان اسلام، سیاسیون جهان اسلام و مسلمانان همه و همه باید در برابر این جنایت به پا خیزند، همه باید در پاسداری از خون و راه انسان‌های آزاده امثال شیخ النمر هم‌صدا و هم‌راه شده و خون‌خواهی کنیم.

  *حادثه منا همچون حادثه 11 سپتامبر ساختگی بود

  وی با اشاره به اینکه در حادثه منا نیز به جرأت می‌گویم که همچون حادثه 11 سپتامبر ساختگی بوده، افزود: در منا نباید خونی از بینی کسی ریخته می‌شد، اما به دلیل بی‌کفایتی و سیاسی کاری آل‌سعود نزدیک به 7 الی 8 هزار نفر کشته شدند و بسیاری از عزیزان ما در آن حادثه به شهادت رسیدند، قطعا جمهوری اسلامی ایران فریب نخواهد خورد.

  آیت‌الله قربانعلی دری نجف‌آبادی اظهار داشت: بدون تردید حکومت سفاک آل‌سعود نه پایگاه ویژه‌ای در نزد مردم عربستان دارد و نه در عرصه بین‌الملل برای خود منزلتی ایجاد کرده، در هیچ نقطه از جهان حسابی برای پادشاه عربستان که از سیاست چیزی نمی‌داند و ملعبه دست این و آن شده است، باز نمی‌کنند.

  *خرید اسلحه‌ با سه برابر قیمت از غرب برای کشتن مسلمانان

  نماینده ولی فقیه در استان مرکزی تاکید کرد: حمایت غربی‌ها از آل‌سعود تنها به دلیل مقابله با جمهوری اسلامی است، به خاطر پول نفت و فروش 10 میلیون و 300 هزار بشکه نفت 100 دلاری به قیمت 30 دلار است که تمام غرب را آباد کرده است، آل‌سعود نادان هم برای کشتار مسلمانان تمام این پول‌ها را خرج خرید اسلحه‌هایی با سه برابر قیمت می‌کند.

  وی با بیان اینکه نطفه آل‌سعود بر جنایت و خیانت و مزدوری انگلیس و حمایت از اسرائیل بسته شده است، بیان داشت: دولت آل‌سعود برای مقابله با ایران با کشورهای غربی هم پیمان شده و تمام درآمد حاصل از فروش نفت را تبدیل به خرید اسلحه کرده است، به طوری که در سال گذشته بیش از 20 میلیارد ریال سعودی برابر با 7 میلیارد دلار بابت خرید اسلحه از کشورهای غربی پرداخت کرده است که تمام این اسلحه‌ها همان‌هایی است که کهنه و قدیمی و در انبارهای فرانسه مانده بود و خاک می‌خورد.

  عضو هیئت‌رئیسه مجلس خبرگان رهبری ادامه داد: دعوای بین شیعه و سنی یک دروغ محض است آل‌سعود نه شیعه است و نه سنی، رفتار آنها قرون وسطایی است که هم جنایتکار و هم حامی جنایتکاران هستند

  منبع:فارس

   

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار