رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۳۹ | کد خبر : 43922
 • ترزامی: مخالفان برگزیت به دنبال طولانی کردن روند خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا هستند

  به گزارش وعده صادق؛ «ترزا می» نخست وزیر بریتانیا در جلسه پارلمان این کشور درباره برگزیت (خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا) روز چهارشنبه (امروز) گفت به رای مردم بریتانیا احترام گذاشته و فرآیند خروج را آغاز می‌کند.

  به گزارش شبکه خبری اسکای نیوز، خانم می گفت بریتانیا از اتحادیه اروپا خارج خواهد شد و رابطه تازه‌ای با اتحادیه اروپا ایجاد خواهد کرد و تاکید داشت عبور و مرور مهاجران تحت کنترل خواهد بود.

  می در اعتراض نمایندگان اسکاتلند در پارلمان بریتانیا که همواره به رای اکثریت مردم اسکاتلند برای ماندن اشاره دارند، گفت دولت وی با آغاز مذاکرات خروج به دنبال بهترین نتیجه برای کل برتیانیا شامل اسکاتلند است.

  نخست وزیر بریتانیا به دلیل اصلی برگزاری همه پرسی خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا اشاره کرد و گفت با برگزیت، بریتانیا مهاجرت‌ها از دیگر کشورهای عضو اتحادیه اروپا را تحت کنترل در می‌آورد.

  نخست وزیر بریتانیا تصریح کرد مخالفان برگزیت باید به یاد بیاورند رای اکثریت مردم در روز برگزاری همه‌پرسی جدایی از اتحادیه اروپا چه بود و حزب محافظه‌کار برای احترام به خواسته اکثریت مردم بریتانیا، حتما برگزیت را عملی می‌کند.

  وی هشدار داد کسانی که سعی می‌کنند مذاکرات برگزیت را کش‌دار کنند، کسانی هستند که می‌خواهند جلوی خروج از اتحادیه اروپا بگیرند.

  حدود ۵۲ درصد مردم بریتانیا روز سوم تیر با شرکت در همه‌پرسی خروج از اتحادیه اروپا رای به خروج دادند اما همچنان فرآیند مذاکرات خروج میان این کشور و دیگر اعضای اتحادیه آغاز نشده است./ فارس

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار