• تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۵۷ | کد خبر : 43935
 • وبگاه صهیونیستی دبکا فایل مدعی شد نیروهای حزب‌الله با حمایت ایران مشغول آماده‌سازی و تجدید قوا در مرزهای جولان اشغالی بوده و جبهه جنگی دومی را علیه رژیم صهیونیستی خواهند گشود.

  به گزارش وعده صادق؛ منابع خبری صهیونیستی مدعی شدند نیروهای مقاومت و حزب‌الله لبنان مشغول آماده سازی و تجدید قوا در مرزهای شمالی اراضی اشغالی هستند.

  وبگاه اطلاعاتی «دبکافایل» وابسته به منابع امنیتی رژیم صهیونیستی مدعی شد تعداد زیادی از نیروهای حزب‌الله لبنان در سوریه، با پشتیبانی ارتش این کشور و نیروهای تحت حمایت ایران، مشغول آماده‌سازی در منطقه «قنیطره» که ۲ کیلومتر با مرزهای اراضی اشغالی فاصله دارد، هستند.

  در حالی که هدف این تجدید قوا، پاکسازی مناطق جنوبی از لوث تروریست‌ها و شورشیان مسلح عنوان شده اما دبکا مدعی است عملیات جدید که پس از تخلیه «داریا» از مخالفان دولت و تروریست‌ها انجام می‌شود، برای مستقر کردن نیروهای حزب‌الله در مرزهای فلسطین اشغالی و رژیم صهیونیستی است.

  دبکا فایل در ادامه ادعاهایش نوشت: «ایران و نماینده‌اش حزب‌الله قصد دارند طرح ۶ ساله خود یعنی گشودن جبهه جنگی دوم علیه اسرائیل را عملی کنند.»

  این وبگاه امنیتی-اطلاعاتی رژیم صهیونیستی با بیان اینکه نیروهای مقاومت درپی عملیات موفق در حلب (تکمیل دوباره محاصره) روحیه بالایی گرفته‌اند، ادامه داد: «در همین زمان بود که بخشی از نیروهای حزب‌الله از معرکه حلب جدا شده و به سمت قنیطره و مرز اسرائیل حرکت کردند.»

  منابع نظامی دبکافایل مدعی هستند علاوه بر تعداد زیادی تانک و توپخانه سنگین، برای اولین بار آتشبارهای روسی خودکششی KS-19 نیز در میان این نیروها حضور دارد. این آتشبار در اصل ضد هوایی بوده که اکنون برای حمله به اهداف زمینی هم ارتقا یافته است.

  این وبگاه به نقل از مقامات اسرائیلی نوشت که آنها هیچوقت اجازه نخواهند داد نیروهای ایران و حزب‌الله در مرز جولان حاضر شوند و اگر نیروی هوایی سوریه نیز از آنها حمایت کنند، آنوقت جنگنده‌های رژیم صهیونیستی نیز بر فراز جولان درگیر خواهند شد./ فارس

     نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

 • برچسب ها :
 •  

  رزرو هتل در مشهد

   

  آخرین اخبار