رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۰۰ | کد خبر : 43959
 • رژیم صهیونیستی احداث دیوار بتُنی در مرز غزه را آغاز کرد♨️

  با شبکه خبری وعده صادق همراه شوید

  به گزارش وعده صادق به نقل از گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از رسانه های خبری فلسطین، روزنامه صهیونیستی یدیعوت آحارونوت نوشت که ارتش اسرائیل کار احداث دیوار بتُنی در مرز نوار غزه را که از چند ماه قبل به تصویب رسیده بود، آغاز کرد که هدف از آن مقابله با تونل های حماس است.

  این روزنامه تصویری از کار احداث دیوار در مرز نوار غزه را منتشر کرد و به نقل از افسران ارشد اسرائیلی نوشت که این دیوار امنیتی در نوع خود بی نظیر است و به مسافت ۶۰ کیلومتر و با عمق زیاد در زیر زمین ساخته می شود که هزینه آن نیز بالغ بر ۲ میلیارد شکل (واحد اسرائیلی) است.

  بر اساس این گزارش، بازدید چند روز اخیر گادی ایزنکوت رئیس ستاد مشترک ارتش رژیم صهیونیستی از مرز غزه نیز مرتبط با اجرای این پروژه بود.

  تداوم محاصره استان نابلس برای چهارمین روز متوالی

  اشغالگران صهیونیست امروز چهارشنبه برای چهارمین روز متوالی شهرک ها و روستاهای جنوب نابلس واقع در شمال کرانه باختری را به محاصره خود درآوردند.

  دشمن صهیونیستی همچنان بخش اعظم جاده های شهرک حواره و مبادی ورودی روستاها و شهرک های مادما، بورین، عینابوس و بیتا، تمامی جاده های فرعی منتهی به این روستاها و شهرک ها را مسدود کردند.

  نیروهای ارتش رژیم صهیونیستی از روز یکشنبه گذشته تمامی مبادی ورودی این روستاها و شهرک ها را با ایجاد خاکریز و موانع بتنی بستند. این اقدام به منظور مجازات دسته جمعی فلسطینیان صورت می گیرد.

  یورش محدود نظامیان صهیونیست به شرق القراره در جنوب نوار غزه

  چند خودروی نظامی رژیم صهیونیستی صبح امروز چهارشنبه به شرق شهرک القراره در شمال خان یونس واقع در جنوب نوار غزه یورش بردند.
  برخی منابع امنیتی گفتند که چهار بولدوزر نظامی نوع «دی ۹»  تا ده ها متر از پایگاه کزوویم در نوار مرزی یورش آورده و شروع به خاکبرداری کردند.

  معاریو: حماس قواعد بازی با رژیم صهیونیستی را تعیین می کند

  نویسنده صهیونیستی تاکید کرد که اقدامات رژیم صهیونیستی برای مقابله با جنبش حماس در باریکه غزه تنها در حد یک سخن است و در واقع این جنبش اکنون قواعد بازی با رژیم صهیونیستی را تعیین می کند و همچنان اجساد نظامیان صهیونیست را نزد خود نگه داشته است.

  کالمین لیویسکیند نویسنده روزنامه صهیونیستی معاریو تصریح کرد که از زمان توقف جنگ در غزه در تابستان سال ۲۰۱۴ بحث و بررسی چگونگی بازگردان اجساد نظامیان صهیونیست از نوار غزه و آینده روابط با حماس محور اصلی گفتگوها در محافل صهیونیستی بوده است.

  لیویسکیند اظهار داشت که در پرتو مخالفت حماس با بازگرداندن داوطلبانه اجساد نظامیان صهیونیست و ناتوانی گادی آیزنکوت رئیس ستاد مشترک ارتش صهیونیستی برای ارسال نیروهای نخبه به غزه برای بازگرداندن اجساد این نظامیان، رژیم صهیونیستی از بکارگیری هرگونه راهکاری دیگر به این منظور خودداری می کند.

  وی افزود که رژیم صهیونیستی بر عکس همچنان اجازه ورود مصالح ساختمانی به باریکه غزه به منظور بازسازی ویرانی های حاصل از جنگ را می دهد و از طرفی با پرداخت حقوق یک ماه گذشته کارمندان غزه توسط طرف های خارجی نیز موافقت کرده است.

  وی در پایان اظهار داشت که جنگ ۵۱ روزه در غزه جنگی بازدارنده علیه حماس نبود و اکنون این جنبش است که قواعد بازی با رژیم صهیونیستی را تعیین می کند.

  انتهای پیام/

  تسنیم

  قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار