کرملین روسیه مسکو

تنها سرایدار کرملین باقی مانده است

آمریکا دیگر نمی تواند روسیه را تحریم کند

 • تاریخ انتشار: شنبه ۱۲ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۷:۰۸ | کد خبر : 4404
 • آیا قرار دادن واسطه جدید مشکلات را درمان می کند؟

  فروش بی سابقه آگهی های بازرگانی صداوسیما

  سازمان در واقع می خواهد برای فعالیت های گسترده خود درآمد لازم را کسب کند!

  سازمان صدا و سیما برای نخستین بار همه فرصت های آگهی های بازرگانی در شبکه های رادیویی و تلویزیونی را برای سه سال واگذار می کند.
  سازمان صدا و سیما در آگهی فراخوانی در روزنامه جام جم امروز (شنبه 12دی) از مزایده ای برای واگذاری همه فرصت های آگهی های بازرگانی خبر داده است.
  زمان شرکت در این مزایده تا روز چهارشنبه 16 آذر اعلام شده و مزایده روز 27 دی برگزار می شود.
  http://rooikard.ir/313/%D8%A2%D8%B1%D8%B4%DB%8C%D9%88-21/files/titles/%D8%B1%D9%88%20%D8%AC%D9%84%D8%AF%20%D8%A7%D8%B5%D9%84%DB%8C%20%D9%82%D8%A7%D8%A810.jpg
  این مزایده همه زمان های پذیرش و پخش آگهی های بازرگانی شبکه های رادیویی و تلویزیونی سراسری، شبکه آی فیلم، مراکز استان ها و محلی شامل آگهی مستقیم، زیرنویس، تقدیم برنامه، آرم آگهی، حک آرم و گزارش آگهی برای مدت سه سال از ابتدای سال 1395 تا آخر سال 1397 را شامل می شود.
  هر چند در این فراخوان از میزان زمانی آگهی هایی که به این صورت در اختیار برنده های مزایده قرار می گیرد صحبتی نشده است، گزارش های دیگر حاکی از آن است که برنده یا برندگان مزایده از حدود 22 میلیون ثانیه امکان پخش آگهی تلویزیونی و حدود 10 میلیون ثانیه امکان پخش رادیویی برخوردار خواهد بود.
  از این پس مسئولیت اداره کل بازرگانی سازمان صداوسیما که ارتباط با متقاضیان آگهی های این سازمان را انجام می داد، به یک یا چند شرکتی واگذار می شود که در مزایده برنده شوند.
  فراخوان سازمان صدا و سیما در مورد این اقدام سوالات زیادی را در اذهان در این مورد پدید آورده است که آیا واگذاری انحصاری همه این آگهی ها با توجه به نبودن تنوع در عرصه رسانه دیداری و شنیداری در ایران، موجب بروز فساد مالی نخواهد شد؟ همچنین آیا افزودن یک واسطه دیگر افزایش قیمت آگهی ها را در برنخواهد داشت؟
  داود نعمتی انارکی مدیر کل روابط عمومی صدا و سیما در این مورد گفت: سازمان بخش عمده ای از بودجه و درآمد خود را باید از طریق آگهی ها به دست آورد.
  وی افزود: سازمان در واقع می خواهد برای فعالیت های گسترده خود درآمد لازم را کسب کند.
  نعمتی در پاسخ به این پرسش که آیا اقدام یادشده به فساد به دلیل انحصار دو یا سه شرکت در پخش آگهی های سازمان صداوسیما منجر نمی شود؟ گفت: سازمان اهرم های نظارتی را برای شفافیت لازم در ارائه آگهی ها حتما در نظر خواهد گرفت.
  منبع: روز نو

     نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  نام:

     

 • برچسب ها :
 •  

  رزرو هتل در مشهد

   

  آخرین اخبار
  سومین زمین لرزه در مرکز ایتالیا عکس/ سرگیجه! افزایش توان حرفه ای و تکریم ارباب رجوع از رویکردهای مهم پلیس واکنش هافبک استقلال به حضور مقابل فولاد+اینستاپست داعشی ها دهها تن از ساکنان روستاهای موصل را اعدام کردند مرحوم دولابی: ما انسان‌ها چقدر کم عقلیم تصاویر صفحه نخست روزنامه‌های امروز کشور خوشرو: مشارکت زنان در عملیات انسان‌دوستانه، بازسازی و مصالحه سیاسی موثرتر بوده است حمایت مجلس از سازمان پدافند غیرعامل برای مبارزه با بیو تروریست رونمایی از جانشین گودرزی و خبر بد برای پرسپولیسی‌ها/ تساوی خونین! اعدام ۲۳۲ غیرنظامی در جنوب موصل عکس/ اولین دستگاه خودپرداز جهان زمین‌لرزه ۶.۴ ریشتری در مرکز ایتالیا هوشمندترین شهر جهان کدام است؟ شرق شناس صرب: غرفه کتاب ایران در نمایشگاه بلگراد بازدیدکنندگان را مجذوب خود کرد طلا بدهید شنبلیله بخورید حجم تجارت فنلاند با ایران ۱۰ برابر می‌شود/مشکلات پرداخت پول طی چند ماه قابل حل است تربت سیدالشهد(ع) یکی از اسرار طب اسلامی و شیعی است از اول با غیرعلنی بودن جلسه روز گذشته مجلس مخالف بودم/ از سخن رئیس مجلس بهت‌زده شدم/ تعبیر برخی رسانه‌ها و خبرگزاری‌ها غیر واقع بود امام جمعه قم: طب اسلامی به عنوان دروس حوزه تدریس شود