رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: پنج شنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۰۷:۴۵ | کد خبر : 44043
 • ✔️ نه اندوه مرداد سال ۶۶ را از یاد می‌بریم و نه زخم فاجعه منای سال ۹۴ التیام می‌یابد/ خشم ملت نسبت به آل‌سعود لعین روشن است

  به گزارش وعده صادق به نقل از حوزه احزاب خبرگزاری فارس، جامعه روحانیت مبارز به دبیرکلی آیت‌الله موحدی‌کرمانی به مناسبت سالروز هفدهم شهریور و فاجعه منا بیانیه‌ای صادر کرد.

  در بخشی از این بیانیه تاکید شده است: ملت و دولت جمهوری اسلامی نه اندوه نهم مرداد سال ۱۳۶۶ را از یاد می‌برد و نه از زخم فاجعه منای ۱۳۹۴ التیام می یابد. ما فراموش نمی کنیم که خبیثان آل سعود، حجّ ابراهیمی ما را، که مظهر عزّت و معنویّت و وحدت و شُکوه ماست، به عزا بدل کردند. ما فراموش نمی کنیم  که حجّ اسلامی و توحیدی ما، که به فرموده قرآن کریم باید مظهر«اَشِدّآءُ عَلَى الکُفّارِ رُحَمآءُ بَینَهُم» باشد، به بهانه های واهیِ سیاست بازان بی خرد سعودی، امسال از ما دریغ شده است.

  در ابتدای این بیانیه آمده است: کاروان خجسته انقلاب کبیر اسلامی، نزدیک به چهل بهار است که سرافراز و امیدوار و فاتح، منزل به منزل، راه می سپرد و عاشقان جان برکفش، پیراهن گلگون شهادت و ایثار بر تن، محمل به محمل، این کاروان پیروز و خدایی را همراهی می کنند. انقلاب اسلامی ما، در نگاه آنان که با بینشی دینی و الهی به آن می نگرند و برای تحققش سختی های بسیار به جان خریده اند، مظهر تلاش انبیا و اولیا و مجاهدان فی سبیل الله برای استقرار حاکمیت حق است. انتخاب فداکاری و وفا و حق دوستی به جای خودمحوری و خودگزینی و قدرت طلبی، این انقلاب را به پدیده‌ای بی‌همتا در ایران و جهان بدل کرده است و روزهای سرنوشت سازِ آن را، چنان که قرآن کریم فرمود، به عنوان «یوم الله» مفتخر ساخته است. «روز خدا» روز پیروزی پیامبران پیشین و امت های راستین آنهاست که، به دلیل شایستگی و تلاش شان، نعمت های الهی شامل حالشان شد: إِنَّ اللَّـهَ لَا یُغَیِّرُ مَا بِقَوْمٍ حَتَّى یُغَیِّرُوا مَا بِأَنفُسِهِمْ.

  این بیانیه می‌افزاید: در متن ایام الله انقلاب اسلامی، هفدهم شهریور ۱۳۵۷ یادآور پایمردی ها و صبوری ها و از جان گذشتن هاست. آفرینندگان حماسه جمعه خونین، با غریو اللّه اکبرشان، غرور کاذب طاغوت را در هم شکستند و امید ماندگاریِ طاغوتیان را به یأس بدل کردند. هفده شهریور، چنان که از امام راحل (رضوان الله علیه) آموخته ایم، از ایام اللّه است؛ روزی که حق، بی پرده و بی پروا، با تمام خلوص و باورش، به مقابله باطل آمد؛ روزی که امت شجاع و آگاه، در پیروی از فرمان امام، کفن شهادت پوشید و به مسلخ آمد.

  این بیانیه تصریح کرده است: شهیدان، در یوم الله هفده شهریور، «استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی» را تجسم بخشیدند و صحیفه نورانی انقلاب را با خون مطهر خود امضا کردند. سلام بر انقلاب و بر این روز بزرگ. سلام بر شهیدان، این عاشقان صادق که پای طلب در راه مجاهدت نهادند، میراث حسین بن علی (علیه السلام) را برگزیدند و رفتنشان، زمینه ساز بازگشت پیروز امامِ انقلاب شد! سلام بر آنان که در حمایت از امامشان از جان عزیز گذشتند! راهشان پویا و پر رهرو و نام مقدشان، تا ابد، زیور کتاب خونرنگ انقلاب باد!

  این بیانیه ادامه می‌دهد: مردم آگاه و حق خواه ما در این سال ها، درد و رنج، بسیاردیده اند. فاجعه اندوهبار منا، که اینک در یکمین سالگرد آن هستیم، نمونه دیگری از مظلومیت ماست. دودمان نحس آل سعود، که، در دروغی آشکار، خود را خادم حرمین شریفین می دانند، در حج سال گذشته در کسوت حرامیان حرم ظاهر شدند؛ هم کارنامه خود را سیاه تر کردند و هم، دوباره و چندباره، داغ بر دل امت اسلام نهادند. شرم و نفرین بر اینان که با عقاید وهابی و اندیشه شیطانی- صهیونیستی شان، عراق و سوریه و یمن و فلسطین را پامال توهمات خود کرده اند! لعنت خدا و اولیائش بر اینان که تفکر تروریستی و ضد انسانی شان، با حمایت از القاعده، داعش، جبهه‌النصره، طالبان و بوکو‌حرام، «انسان‌« را آماج کینه و نفرت قرار داده است! عذاب خدا بر اینان که به نام دین، کودکان را می کشند و سرزمین‌های اسلام را ویران و مسلمانان را آواره می‌کنند!

  «شگفتا که نه جهان طرفدار حقوق بشر، جنایت و ستمِ مشتی شاهزاده عیاش را می بیند و نه برخی حاکمان به اصطلاح مسلمان، سکوت جانکاه خود را می شکنند! آگاهان و حق طلبان عالم شاهدند با آن‌که حاکمان محکوم سعودی، به دلیل بمباران مناطق غیرنظامی در یمن، جنایتکار جنگی شناخته شده اند، اما گامی برای مقابله با این خونریزی ها برداشته نشده و نمی شود. عجبا که حتی سعودی‌ها توانستند، با اتکا به پول های غصبی نفتی، سازمان ملل را به حذف نام عربستان از فهرست حکومت‌های خونریز و کودک‌کش وادار کنند!»

  این بیانیه می‌افزاید: ملت و دولت جمهوری اسلامی نه اندوه نهم مرداد سال ۱۳۶۶ را از یاد می‌برد و نه از زخم فاجعه منای ۱۳۹۴ التیام می یابد. ما فراموش نمی کنیم که خبیثان آل سعود، حجّ ابراهیمی ما را، که مظهر عزّت و معنویّت و وحدت و شُکوه ماست، به عزا بدل کردند. ما فراموش نمی کنیم  که حجّ اسلامی و توحیدی ما، که به فرموده قرآن کریم باید مظهر«اَشِدّآءُ عَلَى الکُفّارِ رُحَمآءُ بَینَهُم» باشد، به بهانه های واهیِ سیاست بازان بی خرد سعودی، امسال از ما دریغ شده است. ما تماشاگری، تعلّل، کوتاهی و سوء مدیریت آشکار خائنان آل سعود در نجات مجروحان نیمه‌جان منا را فراموش نمی کنیم. عجبا! حرم امن الهی و مهبط وحی خداوند مهربان، که باید نماد امنیت و فراغت مؤمنان و شیفتگان حضرت حق باشد، در زیر حاکمیت این حاکمان پلید مردمان بی کفایت، در محاصره ناامنی و تهدید و وحشت قرار گرفته است. عجبا! حکّام سعودی به جای پوزش و اظهار پشیمانی و سعی در ترمیم گذشته تباه خویش، چنین وقیحانه، طلبکار و مدّعی نیز شده اند. این سنت بی تغییر و وعده برگشت ناپذیر الهی است که دشمنان خدا، سرانجام، به عقوبت خیانت خود گرفتار خواهند شد، اگر چه چند صباحی خود را پیروز احساس کنند: «تَرى‌ کَثِیراً مِنْهُمْ یَتَوَلَّوْنَ الَّذِینَ کَفَرُوا لَبِئْسَ ما قَدَّمَتْ لَهُمْ أَنْفُسُهُمْ أَنْ سَخِطَ اللَّهُ عَلَیْهِمْ وَ فِی الْعَذابِ هُمْ خالِدُونَ».

   این بیانیه تاکید کرده است: ملت شریف ایران، چنان که رهبر معظم انقلاب (حفظه الله) فرمود، از ستم، بدطینتی و نامردمی آل سعود لعین «همچنان غمگین و خشمگین است» تا خشم کیفربار ما کی و کجا خود را نشان دهد: «قُلْ تَرَبَّصُوا فَإِنِّی مَعَکُم مِّنَ الْمُتَرَبِّصِینَ». ملت و دولت ما، که صبوری، عقلانیت، عزم، دوراندیشی و چالاکی خود را در موقعیت های بحران زا نشان داده است، در مواجهه با بلاهتِ سیاست بازانِ تازه کارِ سعودی نیز، خردمندانه، عزت، حکمت و مصلحت خود را در نظر می گیرد و به فردای روشن می نگرد. پیام جانبخش، مقتدرانه و همراه با صلابت و حکمت رهبر فرزانه انقلاب به مسلمانان ایران و جهان به مناسبت سالگشت واقعه منا، آیینه تمام نمای حق خواهی و حقانیت ماست. این پیام، بی تردید، گامی بلند برای بیداریِ وجدان های به خواب رفته و نور امیدی در دل امت اسلام و آزادی خواهان خواهد بود.  در دنیای وارونه ای که رسانه‌های دروغگو و مغرض، جهان را از اسلام ناب محمدی (ص) می‌ترسانند، این پیام معنوی و گهربار، جلوه کامل دشمن ستیزی، دشمن شناسی، نفی تفرقه، امیدپروری و آگاهی بخشی است. و ما النصر الا من عندالله العزیز الحکیم.

  انتهای پیام/                                                                       

   

  قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , , , , , , , , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار