گوشی هوشمند خود را به ریموت تبدیل کنید + عکس

0 1وعده صادق
:

با ابزار جدید و هوشمند اسپین ریموت می توانید گوشی هوشمند و یا تبلت خود را به ریموت کنترل از راه دور تبدیل کنید.

به گزارش وعده صادق به نقل از خبرنگار دریچه فناوری گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ در زمان کنونی که دستگاه ها و ابزارهای مختلف هوشمند هر یک به کنترل نیازمند هستند به دنبال وسیله ای هستیم تا کنترل تمامی ابزارها را یکجا در اختیار داشته باشیم.

از آنجا که کنترل چندین سیستم همزمان با یکدیگر کار دشواری است از این رو دستگاه هایی که قابلیت کنترل چند ابزار را دارند مورد استقبال هستند.

اسپین ریموت SDC-1  ابزار و رابط کنترلی از راه دور است که قابلیت دربرگیری چند ابزار را همزمان دارد و بیشتر برای دستگاه هایی که به مادون قرمز، بلوتوث هوشمند و وایرلس وابسته هستند، کاربرد دارد.

این دستگاه همچنین برای تبدیل تبلت و گوشی هوشمند شما به کنترل نیز کارایی دارد.

اسپین ریموت گنبدی شکل، دارای سنسوری برای تغییر حرکات و دستورات می باشد، از این رو با در دست گرفتن این ابزار گنبدی شکل و تغییر جهت و یا مسیر چرخش می توانید کانال ها را تغییر و یا صدا را تنظیم کنید.

این ابزار هوشمند سیگنال های IR خود را به اطراف ارسال می کند و شما برای کنترل دستگاه مورد نظر خود نیاز به حضور در جلو دستگاه همانند دستگاه های قدیمی دارای مادون قرمز ندارید.

اسپین ریموت از طریق اپلیکیشن گوشی های اندروید و ios بدون نیاز به سخت افزار می تواند گوشی شما را به کنترل لمسی تبدیل کند.

علاقمندان برای خرید این دستگاه باید هزینه ۱۱۲ دلاری پرداخت کنند.

انتهای پیام/


باشگاه خبرنگاران

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

ممکن است بپسندید

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.