رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: جمعه ۱۹ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۰۲:۴۵ | کد خبر : 44294
 • ✔️ شورای عالی فرهنگی در جایگزینی زبان‌های دیگر به جای زبان انگلیسی انحراف ایجاد می‌کند‌

  شورای عالی فرهنگی در جایگزینی زبان‌های دیگر به جای زبان انگلیسی انحراف ایجاد می‌کند‌

  به گزارش وعده صادق به نقل از گروه سیاسی خبرگزاری میزان، حجت الاسلام نصرالله پژمان‌فر ‌در هم‌اندیشی ولنگاری فرهنگی مصادیق و راه‌های مقابله در سالن دکتر قریب دانشگاه علوم پزشکی کاشان‌  اظهار داشت: انقلاب اسلامی به‌عنوان یک جریان فرهنگی در مقطعی ظهور و بروز کرد که انسان‌ها در یک بن‌بست ازلحاظ فکری به سر می‌بردند.

  وی ‌افزود: انقلاب اسلامی الگوی متمایز از جریان غرب و شرق است که شعار اصلی و فلسفه وجودی آن عدم وابستگی به قدرت‌های بیگانه بود.

  رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: این جریان فکری توانایی آن را دارد که تمامی نیازهای افراد را پاسخ دهد و مسیر انسان را به‌درستی پیش برد؛ این مسیری است که امام خمینی (ره) بنیانگذار و معمار آن را ترسیم کرد و در آن مشارکت مردم در عمل به چشم می‌خورد.

  پژمان فر با اشاره به جایگاه جنگ تحمیلی در اندیشه انقلاب اسلامی اظهار داشت: یکی از نقش‌های این خط فکری در وحدت ملت ایران دفاع از کشور در مقابل بیگانگان بود اگر دفاع مقدس به‌عنوان یک تهدید به‌حساب بیاید انقلاب اسلامی آن را به یک فرصت تبدیل کرد و درس «ما می‌توانیم »را به ایرانیان  ثابت کرد.

  رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس با اشاره به آسیب‌ها و پیامدهای منفی شبکه‌های ماهواره‌ای بر خانواده‌ها اظهار داشت: ‌در حال حاضر ۲۲۷ شبکه فارسی‌زبان در کشور قابل دریافت است که اثرات مخرب ماهواره‌بر خانواده و جامعه به‌خوبی در جامعه به چشم می‌خورد اثراتی که در رواج بی‌بند‌ و باری، اختلاط زن و مرد و عادی‌سازی باعث بی‌غیرتی در جامعه می‌شود.

  پژمان‌فر تصریح کرد: از دیگر مواردی که باعث ضربه زدن به اندیشه انقلاب اسلامی می‌شود بحث فضای مجازی در کشور است. در این بخش دشمن در فضای مسموم اعتقادات مردم را سست می‌کند که البته بخشی از مسائل مربوط به داخل و قسمتی در خارج مدیریت می‌شود.

  وی به مجموعه‌های فرهنگی اشاره کرد و گفت: متأسفانه امروزه در مجموعه‌های فرهنگی مانند سینما، تئاتر و … اتفاق خوبی رخ نمی‌دهد که این همان مصداق مشکل از درون است. در بخش آثار مکتوب نیز کتاب‌های زیادی برای قهرمان جلوه دادن حکومت پهلوی نوشته‌شده به‌طوری‌که درصدد ضربه زدن به انقلاب اسلامی هستند.

  پژمانفر گفت: یکی از مراکز مهم برای ترویج و پاسداری از انقلاب اسلامی مساجد است که نقش بزرگی در پیروزی این جریان فکری در سال ۵۷ بر عهده داشت.

  وی به مقایسه محدودیت استفاده اینترنت در ایران و دیگر کشورها پرداخت و اظهار داشت: محدودسازی دسترسی کاربران به محتوای اینترنت در کشورهایی مانند کره جنوبی به‌خوبی صورت می‌گیرد به‌طوری‌که سهم استفاده این کشور از اینترنت داخلی ۹۷ و در ایران صفر است.

  ‌پژمان‌فر خاطرنشان کرد: جایگزینی زبان‌های دیگر به جای زبان انگلیسی امری ضروری است چراکه باعث تسلط یک‌زبان بر اندیشه یک ملت می‌شود اما متأسفانه شورای عالی فرهنگی به‌عنوان یکی از متولیان این امر به بهانه‌های این موضوع را منحرف می‌کند.

  انتهای پیام/

  منبع: میزان

  قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار