تجمع امروز ساعت ۱۵ مقابل سفارت عربستان

0 0

تأسفانه دولت به مردم اجازه نداد در واکنش به قتل‌عام مردم در حادثه منا کسی به عربستان اعتراض کند

به گزارش وعده صادق تجمع بزرگ دانشجویی و مردمی امروز یک شنبه ۱۳ دی ماه ساعت ۱۵ مقابل سفارت عربستان برگزار می‌شود.

 

بر اساس این گزارش، این تجمع با حضور اتحادیه‌های بزرگ دانشجویی برگزار می‌شود.

 

گفتنی است، سفارت عربستان واقع در خیابان پاسداران ، سه راه فرمانیه ، خیابان بوستان ، خیابان نیلوفر است.

همچنین به گزارش وعده صادق به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان بسیج دانشجویی؛ رمضان زاده مسئول شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه‌های تهران در واکنش به اطلاعیه استانداری تهران مبنی بر تغییر محل تجمع دانشجویان و مردم در اعتراض به اعدام شیخ نمر اظهار داشت: این خبر صرفاً یک بازی رسانه‌ای بیش نیست و محل تجمع بدون هرگونه تغییری و مطابق برنامه اعلام‌شده در برابر سفارت عربستان برگزار می‌شود.
وی با انتقاد از رویه اتخاذی دولت در برابر مردم خاطرنشان کرد: متأسفانه دولت به مردم اجازه نداد در واکنش به قتل‌عام مردم در حادثه منا کسی به عربستان اعتراض کند. در حمله این کشور به مردم مظلوم یمن نیز با عربستان مماشات کرد و اکنون این‌گونه قصد جلوگیری از برگزاری تجمع نسبت به کشته شدن یکی از روحانیون شجاع و بزرگ شیعیان را دارد و مشخص نیست این سیاست‌های دولت در برابر عربستان ادامه‌دار خواهد بود و چند نفر دیگر از مردم باید قربانی این سیاست‌ها شوند.
گفتنی است صبح روز گذشته دولت عربستان رسماً اعلام کرد شیخ نمر رهبری شیعیان این کشور را اعدام کرده است و دانشجویان و مردم انقلابی در پاسخ به این جنایت امروز ساعت ۱۵ در برابر سفارت این کشور در تهران تجمع می‌کنند.

 

 

ممکن است بپسندید

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.