رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: جمعه ۱۹ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۳۰ | کد خبر : 44423
 • نمازگزاران تهرانی فریاد مرگ بر آل سعود سردادند✔️

  با شبکه خبری وعده صادق همراه شوید

  رصد اخبار شبکه خبری وعده صادق:

  به گزارش وعده صادق به نقل از خبرنگار ایرنا، هزاران تن از نمازگزاران تهرانی در نخستین سالگرد فاجعه شهادت جمعی از حجاج ایرانی در منا و محکومیت اقدامات رژیم بحرین در سرکوب وحشیانۀ مردم مظلوم این کشور و برگزاری دادگاه نمایشی علیه رهبر بزرگ جنبش اسلامی بحرین آیت الله شیخ عیسی قاسم، از دانشگاه تهران به سمت میدان فلسطین راهپیمایی کردند.
  نمازگزاران تهرانی پلاکاردهایی با عناوین مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل، مرگ بر آل سعود، مرگ بر آل خلیفه و دست نوشته هایی با مضامین پیام اخیر رهبر معظم انقلاب اسلامی در محکومیت رژیم آل سعود و آل خلیفه در دست داشتند.
  براساس این گزارش در این راهپیمایی راهپیمایان شعار«الله اکبر»، «هیات من الذله»، «مرگ بر آمریکا» و«مرگ بر اسرائیل»، ـتبت یدا أبی لهب آل سعود بی نسب»، «آل سعود شرمت باد آمریکا ننگت باد» و «مرگ بر آل سعود خائن» سردادند.
  حسین الله کرم فعال سیاسی نیز در راهپیمایی نمازگزاران تهرانی در میدان فلسطین طی سخنانی هدف از این راهپیمایی را محکومیت رژیم آل سعود در شهادت حدود هفت هزار حاجی جهان اسلام در فاجعه منا و نیز حادثه مسجدالحرام در حج سال گذشته عنوان کرد.
  وی تصریح کرد: ما آل سعود را لایق اداره حج نمی دانیم و باید در این خصوص هیات حقیقت یاب تشکیل شود.
  الله کرم تنها راه تشکیل هیات حقیقت یاب و واگذاری اداره حرمین الشریفین به مسلمانان را تهدید رژیم آل سعود و مقاومت در برابر اقدامات آن دانست و افزود: در پی تهدید رهبر معظم انقلاب اسلامی بود که حاکمان بی لیاقت، خائن و آمریکایی رژیم سعودی، پیکرهای مطهر شهدای ما در فاجعه منا را به ایران بازگرداندند.
  وی یادآور شد: حاجیان ۴۰ کشور به دلیل بی لیاقتی حکام سعودی در فاجعه منا شهید شدند اما فقط ابدان مطهر حجاج ایرانی به میهنشان بازگشت.
  این فعال سیاسی تاکید کرد: برای تشکیل هیات حقیقت یاب و کوتاهی دست ال سعود از اداره حرمین الشریفین باید راه مقاومت و تهدید شیطان های بزرگ و کوچک را ادامه دهیم.
  در پایان این راهپیمایی نیز قطعنامه نمازگزاران در محکومیت اعمال رژیم سعودی در کشتار و قتل عام مسلمانان در یمن و سوریه و سرکوب وحشیانه مردم مظلوم بحرین و اهانت به حریم مرجعیت بزرگ این کشور آیت الله شیخ عیسی قاسم از سوی آل خلیفه، قرائت شد.
  تهرام**۲۰۷۹//۷۲۴۴ /۱۴۸۴  با شبکه خبری وعده صادق همراه شوید

  ایرنا

  قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , , , , , , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار