کرملین روسیه مسکو

تنها سرایدار کرملین باقی مانده است

آمریکا دیگر نمی تواند روسیه را تحریم کند

 • تاریخ انتشار: جمعه ۱۹ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۰۰ | کد خبر : 44490
 • با شبکه خبری وعده صادق همراه شوید

  رصد اخبار شبکه خبری وعده صادق:


  رهبرالقاعده جمعه شب در ویدیویی که با عنوان سردمداران نکبت در فضای اینترنت منتشر کرده رهبران جهان عرب راعنوان دست نشانده های امریکا مورد خطاب قرارداد و گفت : جنگ ما با شما همچنان ادامه دارد…همانگونه که فقها گفته اند جرم مرتد از کفار سنگین تر است.
  وی دراین ویدیو با خجسته عنوان کردن حملات ۱۱سپتامبر علیه امریکا گفت: آن حملات رهبری نظامی بت هبل زمان و یکی از نمادهای اقتصادی آن را هدف قرار داد و مجاهدان ما با این ضربه حساب مسلمانان را با دشمن مادی گرای صلیبی تسویه کردند.
  وی با بیان اینکه چهارمین گروه شهادت طلب درپی هدف قراردادن رهبران جنایتکاران درکاخ سفید یا کنگره بود؛ ادامه داد:تاثیر حملات ۱۱سپتامبر بر امریکا بسیار زیاد بود این اقدام ضربه و سیلی بر گونه و صورت آنان بود که به آنان یادآوری کرد دوران خفت و ذلت مسلمانان به سر آمده و امت اسلام برای جهاد بیدار شده اند و هر جنایتی باید بهایی داشته باشد.
  وی ادامه داد: پیام ما به امریکا مانند روز روشن ومانند شمشیر تیز است رخدادهای ۱۱ سپتامبر نتیجه مستقیم جنایات شما علیه ما بود. جنایات شما در فلسطین؛ افغانستان و عراق و شام (سوریه) و مالی و سومالی و یمن و مغرب و مصر و نتیجه اشغالگری سرزمین های اسلامی توسط شما و به غارت بردن منابع و ثروت های آنان و حمایت شما از مجرمان فاسد و قاتل مسلط براین کشورهاست.
  وی ادامه داد: تا هنگامی که جنایات شما ادامه داشته باشد۱۱ سپتامبر نیزهزاران بار تکرار خواهد شد و اگر دست از تجاوزات خود بر ندارید تا روز قیامت در پی شما خواهیم بود.
  الظواهری همچنین به تمجید از اقدام دوعضو القاعده به کشتن کارکنان مجله شارلی ابدو پرداخت.
  رهبر القاعده همچنین دربخش دیگری از این نوار ویدیویی به ملت های مسلمان توصیه کرده با رهبران خود سازش نکنند زیرا هر سازشی با آنان نتیجه ای جز زندان و خفت و خواری درپی نخواهد داشت.
  وی سپس رهبران نظام های حاکم برجهان عرب را مورد خطاب قرار داده و گفت : شما که دست نشانده های امریکا و سربازان ودنباله روی امریکا هستید بدانید که جنگ ما با شما طولانی خواهد بود درست است که ما اکنون تمرکز خود را برای کوبیدن سر افعی گذاشته ایم ولی این تمرکزموجب نمی شود شما را از یاد ببریم … تنها مردان استوار به درد جنگیدن می خورند. فقها به ما آموخته اند که جرم مرتد از کافر اصلی بسی سنگین تر است.
  شبک ۶۰۰۲ / ۱۰۶۴

  با شبکه خبری وعده صادق همراه شوید

  ایرنا

     نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  نام:

     

 • برچسب ها : , , , , , , , ,
 •  

  رزرو هتل در مشهد

   

  آخرین اخبار
  عکس/ کنفرانس خبری مشترک بارزانی و حکیم دستگیری خواهران دزد در ایستگاه BRT چند حساب کاربری را در تلگرام مدیریت کنید+ آموزش ممنوع الخروج شدن بدهکاران بانکی یک اشکال اساسی است گزینه‌های‌ پیشنهادی دولت ترمیم دیرهنگام کابینه را دچار چالش می‌کند/دولت تحت تاثیر دشمنان دوست‌نما قرار نگیرد معضل قاچاق در کمیسیون امنیت ملی مجلس بررسی می‌شود ظریف در مسکو: راه حل بحران سوریه سیاسی است دشمن گزینه نظامی را در محاسبات خود حذف کرده است مخاطرات سفرهای خارجی پاییزی/کاهش قیمت تورهای گردشگری برداشت۲۰هزارتن سیب زمینی در چالدران تازه‌ترین تصاویر از عملیات آزادسازی موصل منشور چهارگانه مرزبانی؛ رمز موفقیت مرزبانان تصویری قدیمی و کمتر دیده شده از دو نامزد انتخابات آمریکا هند- عزاداری شیعیان در سالروز شهادت امام سجاد (ع) اسرائیل غاصب در حاشیه امن؛ جهان اسلام در آتش تکفیر سالانه ژاپن ۴۰ میلیارد و آلمان ۳۹ میلیارد دلار برای تجهیز نظامی خود هزینه می‌‌کنند ترمیم کابینه تدبیر و امید یک ضرورت بود دولت خود را مکلف به اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی می‌داند سایه روشن کاهش ذخیره قانونی بانکها/رفتاربانکهای خصوصی در تخصیص‌ها اداره وزارت‌خانه از دست فرهادی در رفته/ وزیر درباره حضور محکومان امنیتی در دانشگاه توضیح دهد