رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: جمعه ۱۹ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۳۰ | کد خبر : 44493
 • ✔️ تکمیل پروژه‌های راه و شهرسازی کشور نیازمند به ۱۳۰ هزار میلیارد تومان است

  تکمیل پروژه‌های راه و شهرسازی کشور نیازمند به ۱۳۰ هزار میلیارد تومان است

  به گزارش وعده صادق به نقل از گروه سیاسی خبرگزاری میزان، محمدرضا رضایی در جمع فعالان اقتصادی شهرستان جهرم اظهارداشت: وابسته بودن اقتصاد کشور به نفت همواره مشکلاتی را به همراه داشته است.

  وی با بیان اینکه هر سال بودجه کشور بر مبنای قیمت نفت تعیین می‌شود، افزود: در این راستا به سبب عدم تحقق درآمدها، اعتبارات پیش‌بینی شده برای پروژه‌های عمرانی به موقع تخصیص پیدا نمی‌کند.

  رئیس کمیسیون عمران مجلس با اشاره به اینکه پروژه‌های حوزه راه و شهرسازی کشور با اعتبار ۱۳۰ هزار میلیارد تومان در دست اقدام قرار گرفته شده است، بیان کرد: اعتباری که سال گذشته به تکمیل این پروژه‌ها اختصاص پیدا کرد تنها ۲ هزار و ۳۰۰ میلیارد تومان بود که به نسبت ۱۳۰ هزار میلیارد تومان فاصله بسیار دارد.

  وی با اشاره به اینکه اقتصاد کشورهای توسعه یافته بر مبنای یک کالای تثبیت شده بوده و بر این اساس درآمدهای پایدار را تعریف می‌کنند، گفت: کشور ما نیز باید به این سمت رهنمون شود.

  مدیرکل گمرکات استان فارس نیز با اشاره به جایگاه و نقش گمرک در توسعه و رونق اقتصادی جامعه اظهارداشت: اقتصاد بر مبنای نفت باید جایگزین منابع دیگر شود چرا که این منبع محدود بوده و همواره دستخوش فراز و نشیب‌های سیاسی است.

  خداداد عزیزی با اشاره به جایگاه برتر گمرک در بخش درآمدزایی و رونق اقتصادی کشور از صادرات به عنوان یک بسته سیاستی دولت یاد کرد که گمرک موظف به عملیاتی شدن آن است.

  مدیرکل گمرکات استان فارس به ظرفیت شهرستان جهرم در تولید محصولات باغی اشاره کرد و گفت: تشریفات گمرک در محل تولید کالا قابل انجام است اما نیازمند زیرساخت‌های فیزیکی و الکترونیکی دارد که مخابرات استان جهت برطرف کردن مشکل در گمرک جهرم قول مساعد داده است.

  رحیمی با تاکید به لزوم تثبیت ساختمان گمرک جهرم تصریح کرد: فعالان اقتصادی و تولیدکنندگان شهرستان باید با حمایت و پشتیبانی از گمرک جهرم به رونق و توسعه آن کمک کنند.

  انتهای پیام/

  منبع: میزان

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار