رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: شنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۰۲:۴۵ | کد خبر : 44514
 • ✔️ اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی از مهم‌ترین عوامل کارآمدی نظام است

  به گزارش وعده صادق به نقل از گروه سیاسی خبرگزاری میزان، آیت‌الله محمدنقی لطفی در سخنانی اظهار داشت: اقتصاد مقاومتی یک راهبرد ملی و جامع و منطبق بر اقتصاد مقاومتی است.

  نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام گفت: قطعا چنین رویکرد و راهبردی نیازمند یک حرکت انقلابی با تفکر جهادی است، اقتصاد ایران مانند قدرت نظامی باید از مصونیت لازم برخوردار باشد چرا که در هر شرایط بحران و تحریم و تهدیدها از سوی دشمن چرخه اقتصادی بچرخد و مسؤولان پاسخگوی نیازهای مردم باشند.

  وی ادامه داد: چنانچه اگر بخش صنعت کشور با هجمه بیرونی مواجه شود و مخالفان تحریم‌هایی را اعمال کردند رکود بر اقتصاد کشور حاکم نشود و پروژه‌ها تعطیل و یا متوقف نشود.

  امام جمعه ایلام اضافه کرد: در صنایع نظامی و قدرت نظامی به حدی توانمند شده‌ایم که دشمنان جرات تجاوز به کشور را ندارند، در بخش اقتصاد نیز باید به گونه‌ای پایه‌هات اقتصادی به ویژه در بخش تولید قوی و مستحکم باشد که هیچ فشار و تحریمی پایه‌های اقتصادی کشور را متزلزل نکند.

  لطفی تصریح کرد: اقتصاد کشور باید به نحوی از مقاومت برسد که هرگونه تحریم را ناکارآمد کند و تحریم‌ها تاثیر منفی بر اقتصاد و بخش‌های واقعی اقتصاد نداشته باشد، یکی از اساسی‌ترین اقداماتی که دولت باید انجام دهد حمایت از بخش تولید است، رونق تولید بر اساس ظرفیت‌های داخلی، نیروی متخصص داخلی و سرمایه ایرانی محور اقتصاد کشور و تامین کننده نیازهای داخلی و کاهش وابستگی به واردات خواهد شد.

  * تضعیف بنیه نیروهای مسلح آب به آسیاب دشمن ریختن است

  نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام گفت: تضعیف بنیه نیروهای مسلح آب به آسیاب دشمن ریختن و اقتدار نظامی را نادیده گرفتن است، البته چند ماه پس از پیروزی انقلاب اسلامی برخی گروه‌های سیاسی به ویژه گروهک منافقین شعار انحلال ارتش را سر دادند و روی آن اصرار داشتند.

  وی ادامه داد: امام با هوشیاری این توطئه را خنثی کردند و بسان امروز برخی برای خوشایند دشمن شعار محدود کردن بودجه‌های دفاعی را سر می‌زنند.

  * کشتار زائران خانه خدا یکی از مصائب فراموش نشدنی جهان اسلام است   

  خطیب جمعه ایلام همچنین به سالروز حادثه منا اشاره کرد و افزود: فاجعه هولناک منا و کشتار عظیم زائران خانه خدا یکی از مصائب بزرگ و فراموش نشدنی جهان اسلام است.  

  وی ادامه داد: این حادثه هولناک حاکی از بی لیاقتی و سوء مدیریت رژیم سعودی در اداره حرمین شریفین است.

  * خانواده واحد بنیادی و سنگ بنای جامعه اسلامی است

  نماینه ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام همچنین به ابلاغ سیاست‌های کلی خانواده از سوی رهبری اشاره کرد و افزود: این ابلاغیه اتفاف مبارک و در عین حال از اولویت‌ها و ضروریات جدی جامعه اسلامی است.

  وی ادامه داد: اصولا کانون خانواده یکی از موضوعات بسیار مهم از سوی دین اسلام بوده که در قانون اساسی جمهوری اسلامی نیز به آن اشاره شده است، رهبر معظم انقلاب در ابتدای این سیاست‌ها فرمودند خانواده واحد بنیادی و سنگ بنای جامعه اسلامی و کانون رشد و تعالی بوده و پشتوانه سلامت و بالندگی و اقتدار و اعتلای معنوی کشور و نظام اسلامی است.

  خطیب جمعه ایلام همچنین به عید قربان اشاره کرد و گفت: عید قربان جلوه‌گاه تسلیم و تعبد ابراهیم خلیل و روز قرب انسان به خداوند است، عید قربان روز قربانی کردن عزیزها در آستان عزیزترین (خداوند) است.

  * آل سعود مانند رژیم صهیونیستی زبان زور می‌فهمد و مذاکره پذیر نیست

  امام جمعه ایلام همچنین به پیام مهم رهبری به حکام آل سعود اشاره کرد و گفت: رژم آل سعود پرونده سیاه و جنایت‌باری در دوران حاکمیت ننگین خود دارد و این کشور لیاقت گفت‌وگو با مردم و نظام ایران اسلامی را ندارد.

  لطفی تصریح کرد: دست دوستی به سوی چنین رژیم جنایکار و خیانتکار و نسل‌کش که گوی سبقت از رژیم صهیونیستی را ربوده است به صلاح نیست و این رژیم مانند رژیم صهیونیستی فقط زبان زور را می‌فهمد و مذاکره پذیر نیست.

  انتهای پیام/

  منبع: میزان

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار