رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: شنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۰۰ | کد خبر : 44586
 • ✔️ پذیرفتن FATFبه قیمت از دست رفتن امنیت ملی، استقلال و اقتصاد داخلی کشور تمام می‌شود

  مرتضی فتح‌الله‌زاده مسئول سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه تهران در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، با بیان اینکه در جامعه شفاف مردم باید از همه چیز مطلع باشند، گفت: این انقلاب برای مردم است و بدون وجود مردم سخن گفتن از انقلاب عملا کار بی معنایی است.

  وی افزود: اعتماد مردم به نظام بزرگترین سرمایه انقلاب است و هر آنچه باعث خدشه وارد شدن به این اعتماد است بدون شک باید اصلاح شود. در جمهوری اسلامی مردم کارفرما هستند و مسئولین کارگزار، وظیفه کارگزار در خدمت مردم بودن است.

  این فعال دانشجویی در ادامه ضمن انتقاد از عملکرد دولت در امضای توافق‌های محرمانه، تاکید کرد: در چنین جامعه‌ای نمی‌توان شاهد کارهای محرمانه بود. متاسفانه در طول این سال‌ها شاهد اتفاق‌هایی در دولت‌ها بوده‌ایم که به هیج عنوان مردم در آن دیده نشده‌اند.

  فتح‌الله‌زاده تصریح کرد: متاسفانه اخیرا ما شاهد امضای قراردادهایی محرمانه و به دور از خواست و اراده مستقیم مردم هستیم، قراردادهایی که بی واسطه با اقتصاد مردم ارتباط دارند. قراردادهایی که مستقیما باعث ضربه زدن به اقتصاد داخلی و توان داخلی می شوند. آن‌هم در سال‌هایی که مقام معظم رهبری تنها راه نجات اقتصاد را اقتصاد مقاومتی می‌دانند.

  این فعال دانشجویی گفت: چرا مردم نباید در مورد ipc چیزی بدانند؟ همان قراردادهای نفتی که علیرغم داشتن توان داخلی با شرک‌ های خارجی و مسئله‌دار بسته شده است، آن هم به شکلی بسیار تعجب آور و با دادن امتیازهایی متعدد. چرا مردم و نخبگان کشور نباید در مورد fatf و جزئیات و تبعات و آثار آن مطلع باشند؟

  وی افزود: fatf قراردادی که نتیجه آن این می‌شود که بانک‌های داخلی با اختیار خودشان و بصورت داوطلبانه نهادها و سازمان‌های انقلابی و خدمت گذار را تحریم می‌کنند و اطلاعات بانکی و محرمانه ملت را به راحتی در اختیار بیگانه قرار می‌دهند تا مبادا به حمایت از تروریسم متهم شوند.

  مسئول سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه تهران افزود: تعریف تروریسم در نظر آنان و ما از زمین است تا آسمان و هیچ مبنای مشترکی نداریم. باید طبق این قرارداد برای حمایت از فلسطین و سوریه و تمام مستضعفین عالم که این کمیته آنان را تروریست می‌نامد، موافقت این کمیته را جلب کنیم تا مبادا در نظر آنان به حمایت از تروریسم متهم شویم.

  فتح‌الله‌زاده اظهار داشت: این‌ها نمونه‌هایی از قراردادهایی هستند که هر کدام به قیمت از دست رفتن امنیت ملی، استقلال و اقتصاد داخلی کشور تمام می‌شوند. آیا مردم از بیگانگان بیگانه‌ترند؟

  وی در خاتمه گفت: ما دانشجویان در بسیج دانشجویی دانشگاه‌های کشور به هیچ عنوان در مقابل این اتفاقات که مستقیما مصداق نفوذ در سیستم تصمیم گیری و تصمیم سازی کشور است سکوت نکرده و علیه این مصادیق فساد بدون کمترین ملاحظه‌ای فریاد خواهیم زد و از ملت غیور و انقلابی خواستاریم به سهم خود در این راستا کمک حالمان باشند.

  انتهای پیام/

  فارس

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , , , , , , , , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار