رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۰۶:۰۰ | کد خبر : 44721
 • قدردان تلاش نیروی انتظامی هستیم/ ایجاد دو کمپ ۱۰هزارنفری برای جمع آوری معتادان در تهران✔️

  با شبکه خبری وعده صادق همراه شوید

  رصد اخبار شبکه خبری وعده صادق:


  به گزارش وعده صادق به نقل از ایرنا، «مصطفی کواکبیان» بامداد یکشنبه به نمایندگی از طرف مجمع نمایندگان مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در بازدید از ستاد فرماندهی نیروی انتظامی تهران بزرگ، گفت: به دعوت سردار حسین ساجدی نیا فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ به این ستاد آمده ایم که در جریان زحمات و تلاش پرسنل این نیرو قرار بگیریم.
  وی گفت: کار گروه امنیتی – سیاسی نمایندگان مردم تهران در مجلس که از کمیسیون های مختلف تشکیل شده است در این بازدید تلاش بی وقفه پرسنل نیروی انتظامی را در پلیس ۱۱۰ و اتاق کنترل ترافیک پلیس فرماندهی تهران بزرگ در سطح شهر تهران را از نزدیک ملاحظه و در جریان فعالیت این عزیزان قرار گرفت.
  وی در پاسخ به این سوال که چرا این بازدید در شب انجام شده است، اظهار داشت: خیلی از معضلات در شهر در روز دیده نمی شود و برای بررسی بیشتر آن باید در شب به آن پرداخته شود.
  وی افزود: برای اینکه چهره زیباتری از شهر داشته باشیم و شاهد آن نباشیم که معتادان در شهر پرسه بزنند و با هماهنگی به وجود آمده با ارگانهای مرتبط، در پی ایجاد دو کمپ ده هزار نفری برای بازپروری معتادان هستیم تا آنها را از سطح شهر جمع آوری کنیم.
  فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ نیز در این بازدید، گفت: امسال بیش از یازده تن مواد مخدر کشف و منهدم شده است .
  وی افزود: در بازدید نمایندگان مردم تهران از مرکز ستاد فرماندهی و گشت در سطح شهر تهران، وضعیت امنیتی و مشکلاتی که پلیس با آن مواجه است را از نزدیک مشاهده خواهند کرد .
  سردار حسین ساجدی نیا با اشاره به اینکه شهر تهران از نظر امنیتی از وضعیت مطلوبی برخوردار است، اظهار داشت: البته کمی و کاستی ها نیز وجود دارد که در تعامل با نمایندگان برای رفع این مشکلات در حال اقدام لازم هستیم.
  شبد * ۱۵۲۸ * ۳۴۰۴

  با شبکه خبری وعده صادق همراه شوید

  ایرنا

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , , , , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار