رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۴۵ | کد خبر : 44752
 • ✔️ از هیچ کالای خارجی در بازسازی کمیسیون‌های مجلس استفاده نشده است

  به گزارش وعده صادق به نقل از خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، مهدی کیایی مدیرکل فرهنگی و روابط عمومی مجلس شورای اسلامی در واکنش به انتشار عکس و خبری مبنی بر استفاده از کف‌پوش آمریکایی برای بازسازی کمیسیون‌های تخصصی مجلس در برخی رسانه‌ها، اظهار داشت: برای بازسازی کمیسیون‌های تخصصی پیمانکار این طرح در ابتدا چندین نوع کفپوش ایرانی و خارجی را پیشنهاد کرد.

  وی افزود: از آنجا که بر اساس ابلاغیه مورخ ۱۶ مهر ۹۴ معاونت اجرایی مجلس خرید، تهیه و استفاده از هر گونه کالایی که نمونه مشابه داخلی داشته باشد، در تمامی بخش‌های مجلس شورای اسلامی ممنوع است، به پیمانکار صراحتاً اعلام شد که در بازسازی از کالای خارجی استفاده نکند.

  مدیرکل فرهنگی و روابط عمومی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: بر همین اساس بازسازی کمیسیون‌ها با نمونه تولیدات داخلی انجام شد.

  کیایی یادآور شد: تصویر انتشار یافته و خبر مذکور که در روزهای اخیر منتشر شده، مربوط به همان زمان ارائه پیشنهادها از سوی پیمانکار بوده و تأکید می‌شود در بازسازی از هیچ محصول خارجی استفاده نشده است.

  وی تعویض کفپوش‌ها را تنها منحصر به ۲ کمیسیون از ۱۵ کمیسیون مجلس عنوان کرد و گفت: تعویض کفپوش‌های کمیسیون‌های مجلس به دلیل فرسودگی و استهلاک موکت‌های با عمر بیش از ۱۲ سال، طی چندین مورد مکاتبه از سال ۱۳۹۱ تاکنون از سوی رؤسای کمیسیون‌های مذکور، درخواست شده بود که موضوع در این مقطع زمانی انجام شد.

  مدیرکل فرهنگی و روابط عمومی مجلس در پایان خاطرنشان کرد: مجلس شورای اسلامی به عنوان یکی از نهادهای عالی نظام جمهوری اسلامی ایران همواره و به ویژه در سال اقتصاد مقاومتی و در حمایت از تولید داخلی خود را ملزم به رعایت و تبعیت از این رفتار پسندیده یعنی استفاده از محصولات ساخت داخل کشور می‌داند.

  انتهای پیام/

  فارس

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , , , , , , , , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار