رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۲۵ | کد خبر : 44761
 • حکم صادر می‌کنیم؛ پس هستیم!

  به گزارش وعده صادق  شاید برای برخی حضور نداشتن در مجلس دهم از یک سو و نابسامان بودن اردوگاه سیاسی که در آن فعال هستند از سوی دیگر سبب شده است که به اظهاراتی بپردازند که حتی برای نزدیک‌ترین همفکران خودشان هم ناآشنا باشد. جالب آنجاست که آنها وقتی بیکار می‌شوند و سوژه‌ای برای تخریب یا تضعیف رقیب ندارند، آنچه چند روز قبل برای اجرا علیه رقیب برنامه‌ریزی کرده بودند، با تغییر فعل به سوژه جدید تبدیل کنند ،مانند آنچه حمید رسایی در کانال تلگرامی خود نوشته و مدعی شده است اصلاح‌طلبان پروژه ردصلاحیت روحانی را دنبال می‌کنند. البته نباید ساده به این نوشتار رسایی نگاه کرد، چنانکه با کمی دقت به خوبی می‌توان دریافت که طیف دلواپس از اجماع اصولگرایان برای حمایت از روحانی واهمه دارند. پس از هر شیوه ای برای محقق نشدن این موضوع استفاده می‌کنند.
  حکم صادر می‌کنیم؛ پس هستیم!
  قابل کتمان نیست مردان دولت قبل و حامیان آنها برای بازگشت به پاستور تلاش زیادی دارند، اما به خوبی هم به این مهم واقف هستند که محبوبیت زیادی در جامعه ندارند، پس باید از مسیری برای رسیدن به هدف خود تلاش کنند که بتوانند در وهله نخست اعتمادها را به سوی خود جلب کنند که یک نمونه آن نشان دادن پویایی این جریان است و آن را با اخباری مانند صدور حکم از سوی احمدی‌نژاد برای افراد نشان می‌دهند، مانند حکمی که برای سید عادل حیدری به عنوان ریاست گروه حقوقی دفتر رئیس‌جمهوری دوره نهم و دهم از سوی احمدی‌نژاد در روز گذشته صادر شد.
  تشکیک ناموفق در تردید رای اصلاحات به روحانی
  از سوی دیگر حمید رسایی با آب و تاب فراوان در کانال تلگرامی خود می‌نویسد که « اصلاح‌طلبان مدتی است احتمال ردصلاحیت آقای روحانی در انتخابات ۹۶ را زمزمه می‌کنند. چرا؟ آیا مقامی رسمی در شورای نگهبان چنین حرفی زده است؟ خیر! البته در صلاحیت روحانی برای ریاست‌جمهوری حرف هست. عبدا… رمضانزاده سخنگوی دولت اصلاحات همین چند ماه پیش، درباره علت ناکارآمدی برخی وزرا گفت: «روحانی حتی سابقه یک روز کار اجرایی نداشته و بنابراین شناخت از افراد هم ندارد». به این معنا رئیس دولت اصلاحات صلاحیت ریاست‌جمهوری نداشت. ریاست‌جمهوری ذاتا کار اجرایی است نه تئوری‌پردازی.» این شتابزدگی در طیف دلواپسان در نوشتار رسایی مشهود است، چرا که به یک‌باره فراموش کرد مشغول تایپ کردن مطلبی در اثبات ردصلاحیت روحانی است و به رئیس دولت اصلاحات اشاره کرد که ارتباطی با موضوع نداشت. از سوی دیگر دلواپسان ظاهرا برای هجمه به روحانی و هراس از اجماع اصولگرایان بر حمایت از او حتی خواب شبانه هم ندارند و بسیاری از مسائل را فراموش کردند، مانند اینکه آنها خودشان بر طبل ردصلاحیت روحانی کوبیدند و جریان اصلاحات جز تاکید بر حمایت از روحانی در انتخابات ۹۶ کلامی بر زبان نیاورده است.
  آلزایمر دلواپسانه!
  خشم آنها در نوشتارهای دیروز در سایت های دلواپسان بیشتر هویدا بود، به عنوان مثال یکی از این سایت‌ها نوشته است: « اصلاح‌طلبان ۱۵ سال است که در هیچ انتخاباتی نتوانسته‌اند رأی اکثریت مردم را از آنِ خود کنند.» شاید واقعا دلواپسان دچار الزایمر حاد شده‌اند که انتخابات ریاست‌جمهوری سال ۹۲ و انتخابات مجلس سال ۹۴ را فراموش کردند که در هر دو انتخابات کاندیداهای مورد حمایت اصلاحات پیروزی رقابت بودند. البته اینچنین ادعاهای کذبی از سوی آنها شاید با این هدف صورت می‌گیرد که فکر می‌کنند مردم در سال ۹۶ به آنها گرایش خواهند داشت که این ادعا باطل و غیرقابل پذیرش است، چنانکه اگر اینگونه بود باید به این سوال پاسخ دهند چرا صندلی‌های دلواپسان در مجلس دهم خالی است و چرا بسیاری از اصولگرایان حمایت خود را از روحانی که کاندیدای جریان اصلاحات در سال ۹۲ بود از هم‌اکنون برای انتخابات ۹۶ اعلام کرده اند؟

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار