رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۱۵ | کد خبر : 44805
 • شخصیت سیاسی عراق: عربستان به زودی فرو می پاشد✔️

  با شبکه خبری وعده صادق همراه شوید

  رصد اخبار شبکه خبری وعده صادق:


  به گزارش وعده صادق به نقل از ایرنا، باقر جبر در بیانیه افزود: با توجه به وخامت حال پادشاه فعلی عربستان سعودی پیش بینی می شود که کشور پادشاهی عربستان سعودی با مرگ ملک سلمان بن عبدالعزیز دچار از همپاشیدگی شده و به بخش های مختلف تقسیم و تجزیه شود.
  وی ادامه داد: به محض مرگ پادشاه فعلی که آخرین پادشاه از فرزندان عبدالعزیز بن سعود است، شاهزادگان آل سعود بر هر یک از این بخش ها تسلط پیدا خواهند کرد و عربستان به ممالیک و امارت های مختلفی تقسیم می شود و بعد از آن پادشاهی بحرین نیز همین سرنوشت را خواهد داشت.
  باقر جبر اضافه کرد: تمامی گزارش ها حاکیست که بین دو جناح اصلی در خاندان آل سعود یعنی ‘محمد بن نایف’ ولیعهد و ‘محمد بن سلمان’ جانشین ولیعهد و پسر پادشاه فعلی نزاع جدی وجود دارد و وضعیت جسمی و هوشی ملک سلمان نیز روز به روز به وخامت می رود.
  باقر جبر اولین شخصی نیست که پیش بینی از هم پاشیدگی عربستان سعودی را کرده و پیش از این نیز گزارش های مراکز مطالعاتی آمریکایی و اروپایی همین پیش بینی را برای آینده عربستان سعودی بعد از مرگ ملک سلمان کرده اند.
  تشدید جنگ داخلی بین شاهزادگان و خروج شیوخ وهابیت از سلطه دولت مرکزی و در نتیجه گسترش کشتار و خونریزی در این کشور بر سر قدرت و اختلافات مذهبی یکی از نگرانی های جدی بعد از مرگ ملک سلمان است.
  خاورم *۴*۳۵۳*۱۷۷۰*۱۱۴۴

  با شبکه خبری وعده صادق همراه شوید

  ایرنا

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , , , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار