رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۰۲:۳۰ | کد خبر : 44901
 • ✔️ از هیچ کالای خارجی در بازسازی کمیسیون‌های مجلس استفاده نشده است

  از هیچ کالای خارجی در بازسازی کمیسیون‌های مجلس استفاده نشده است

  به گزارش وعده صادق به نقل از گروه سیاسی خبرگزاری میزان، مهدی کیایی در واکنش به انتشار عکس و خبری مبنی بر استفاده از کف پوش آمریکایی برای بازسازی کمیسیون های تخصصی مجلس در برخی رسانه ها اظهارداشت: برای بازسازی کمیسیون های تخصصی پیمانکار این طرح در ابتدا چندین نوع کفپوش ایرانی و خارجی را پیشنهاد کرد.

  وی ادامه داد: از آنجا که براساس ابلاغیه مورخ ۱۶مهر ۹۴ معاونت اجرایی مجلس خرید، تهیه و استفاده از هرگونه کالایی که نمونه مشابه داخلی داشته باشد، در تمامی بخش های مجلس شورای اسلامی ممنوع است به پیمانکار صراحتا اعلام شد که در بازسازی از کالای خارجی استفاده نکند.

  مدیرکل فرهنگی و روابط عمومی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: بر همین اساس بازسازی کمیسیون ها با نمونه تولیدات داخلی انجام شد.

  کیایی یادآور شد: تصویر انتشار یافته و خبر مذکور که در روزهای اخیر منتشر شده، مربوط به همان زمان ارائه پیشنهادها از سوی پیمانکار بوده و تأکید می شود در بازسازی از هیچ محصول خارجی استفاده نشده است.

  وی تعویض کفپوش ها را تنها منحصر به دو کمیسیون از ۱۵ کمیسیون مجلس عنوان کرد و اظهارداشت: تعویض کفپوش های کمیسیون های مجلس به دلیل فرسودگی و استهلاک موکت های با عمر بیش از ۱۲ سال، طی چندین مورد مکاتبه از سال ۱۳۹۱ تاکنون از سوی رؤسای کمیسیون های مذکور، درخواست شده بود که موضوع در این مقطع زمانی انجام شد.

  مدیرکل فرهنگی و روابط عمومی مجلس افزود: مجلس شورای اسلامی به عنوان یکی از نهادهای عالی نظام جمهوری اسلامی ایران همواره و به ویژه در سال اقتصاد مقاومتی و در حمایت از تولید داخلی خود را ملزم به رعایت و تبعیت از این رفتار پسندیده یعنی استفاده از محصولات ساخت داخل کشور می داند.

  انتهای پیام/

  منبع: میزان

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار