کرملین روسیه مسکو

تنها سرایدار کرملین باقی مانده است

آمریکا دیگر نمی تواند روسیه را تحریم کند

 • تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۰۵:۳۰ | کد خبر : 44916
 • با شبکه خبری وعده صادق همراه شوید

  رصد اخبار شبکه خبری وعده صادق:


  به نوشته اسکای نیوز، وضعیت روز یکشنبه کلینتون مایه خوشحالی طرفداران ‘دونالد ترامپ’ نامزد جمهوریخواهان در انتخابات ریاست جمهوری شد که از مدت ها پیش شایعه کردند، کلینتون وضعیت نامساعد جسمی خود را از رای دهندگان مخفی می کند.
  طرفداران ترامپ به تصویری اشاره می کنند که به ادعای آنها، در آن سر کلینتون به طرز عجیبی به این طرف و آن طرف می رود و می گویند، کلینتون در سال ۲۰۱۲ دچار ضربه مغزی و متعاقب آن، تشکیل لخته خون در مغز شد.
  طرفداران ترامپ از سرفه های اخیر کلینتون به عنوان مدرکی دال بر مشکلاتی در رابطه با سلامتی وی یاد می کنند.
  تا قبل از حادثه روز یکشنبه که باعث شد کلینتون مراسم یادبود ۱۱ سپتامبر را نیمه تمام بگذارد، حرف و حدیث های ترامپ و طرفدارانش درباره وضعیت سلامتی کلینتون در راستای حمله ای به شمار می رفت که بسیاری آن را به عنوان تئوری توطئه علیه کلینتون رد می کردند اما، تصاویر ویدیوئی روز یکشنبه همه چیز را تغییر داد.
  مهم نیست که پزشک معالج کلینتون، بیانیه ای مفصل تر از پزشک ترامپ درباره وضعیت سلامتی این نامزد دمکرات صادر کند، مهم نیست که از نظر خرد جمعی، انتظار صحیح و سالم بودن این دو نامزد ۶۸ و ۷۰ ساله نامعقول باشد، بازهم مهم نیست که توضیح روشنی مانند گرما و رطوبت هوا در صبح روز یکشنبه و یا خستگی کلینتون از مبارزات بی وقفه انتخاباتی در طول یک سال گذشته، درباره این حادثه وجود داشته باشد، هیچکدام از این موارد مهم نیست زیرا در عالم سیاست، احساس و برداشت حرف اول و آخر را می زند.
  به هرحال، ویدیوئی که کلینتون را در حال نامتعادل نشان می دهد، خواه نا خواه بر اعتبار سخنان ترامپ مبنی بر اینکه کلینتون برای به عهده گرفتن فرماندهی کل، به اندازه کافی قوی نیست، می افزاید.
  اینکه این داستان به کجا ختم می شود و تاثیرات آن در هفته های آتی چیست، به میزان موفقیت کلینتون و تیم او در مدیریت احساس و برداشت بستگی دارد. آنها تلاش خواهند کرد تا مردم آمریکا را متقاعد سازند که حادثه روز یکشنبه جدی نبود و مدرکی دال بر وجود مشکلاتی بزرگ تر وجود ندارد.
  البته باید گفت که ترامپ و هوادارانش نهایت سعی خود را خواهند کرد تا مانع موفقیت کلینتون و تیم او شوند.
  کلینتون در مراسم یادبود حملات ۱۱ سپتامبر ۲۰۰۱ به خاطر شرایط نامساعد جسمی ناچار به نیمه تمام گذاشتن مراسم شد.
  تصاویر ویدیوئی نشان می دهد که کلینتون هنگام سوار شدن به خودرو تعادل خود را از دست می دهد و همراهانش، وی را از دو طرف در سوار شدن به خودرو کمک می کنند.
  طبق اعلام پزشک معالج کلینتون، این نامزد دمکرات انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به ذات الریه مبتلاست و گرمای هوا باعث از دست رفتن آب بدن و ضعف وی در مراسم یادبود ۱۱ سپتامبر شد.
  به گفته این پزشک، در حال حاضر حل کلینتون خوب و رو به بهبود است.
  شبس** ۱۰۸۸*۱۶۱۳

  با شبکه خبری وعده صادق همراه شوید

  ایرنا

     نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  نام:

     

 • برچسب ها : , , , , , ,
 •  

  رزرو هتل در مشهد

   

  آخرین اخبار
  مالزی از چین کشتی گشت ساحلی می خرد دولت پاسخگوی فسادهای مالی و فرهنگی باشد بررسی نامه مجلس دومای روسیه در مجلس شورای اسلامی انتخاب وزرا با سوابق امنیتی ؛جنبه رفاقتی دارند یا انتخاباتی؟ اختلاف ۸ میلیونی هر متر خانه در تهران/شرایط مثبت برای خانه‌دار شدن جمهوری اسلامی ایران همواره بر برقراری آتش بس همه جانبه در سوریه اصرار داشته است حکام سعودی همان بنی مروان و بنی‌امیه هستند سازمان ملل: داعش ۲۳۲ غیرنظامی را در موصل قتل‌عام کرد از جیب "هر معلم" ۸ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان دزدیده شد دوپینگ دو مدال‌آور المپیک مثبت اعلام شد لبخند قدرت‌آمیز دستگاه دیپلماسی با پشتوانه قدرت دفاعی است شلیک موشک بالستیک به فرودگاه جده عکس/ کنفرانس خبری مشترک بارزانی و حکیم دستگیری خواهران دزد در ایستگاه BRT چند حساب کاربری را در تلگرام مدیریت کنید+ آموزش ممنوع الخروج شدن بدهکاران بانکی یک اشکال اساسی است گزینه‌های‌ پیشنهادی دولت ترمیم دیرهنگام کابینه را دچار چالش می‌کند/دولت تحت تاثیر دشمنان دوست‌نما قرار نگیرد معضل قاچاق در کمیسیون امنیت ملی مجلس بررسی می‌شود ظریف در مسکو: راه حل بحران سوریه سیاسی است دشمن گزینه نظامی را در محاسبات خود حذف کرده است