رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۴۵ | کد خبر : 44956
 • ✔️ اداره خانه خدا باید به مجمعی از کشورهای اسلامی واگذار شود

  به گزارش وعده صادق به نقل از گروه سیاسی خبرگزاری میزان، حجت الاسلام شیخ اکرم الکعبی امروز (دوشنبه) در سخنرانی پیش از خطبه های نماز عید قربان در تهران گفت:  رژیم آل سعود امسال مانع از حج بندگان خدا شد و همانطور که وظیفه مسلمانان آزادسازی فلسطین و قدس عزیز است، مدیریت حج نیز باید از این رژیم آزاد شود.

  وی با اشاره به اینکه ایده ما آزاد سازی فلسطین از دست رژیم غاصب صهیونیستی است، گفت: این دو قبله باید به آغوش مسلمانان بازگردند تا دین خداوند سرافراز بماند.

  وی افزود: خداوند متعال عید سعید قربان را پاداش و بشارتی برای حجاج قرار داد اما امروز خانه خدا در اشغال رژیم صهیونیستی است همانطور که قدس عزیز در اشغال رژیم صهیونیستی است این رژیم چهره دیگر آل سعود بوده و آن ها دو روی یک سکه هستند.

  وی اظهار داشت: وهابی ها با حمایت انگلیس پدید آمدند و حکومت آل سعود بر اساس ظلم ، کشتار و زیر پا گذاشتن مقدسات اسلامی بنا نهاده شد.

  شیخ اکرم الکعبی گفت: در طول تاریخ بشریت انقلاب های متعددی روی داده که زندگی ملت ها را تغییر داده است و انقلاب اسلامی به رهبری حضرت آیت الله امام خمینی (قدس سره شریف) بزرگترین و عظیم ترین تاثیرات را در تاریخ بشریت بر جای گذاشته است.

  وی ادامه داد: انقلاب ملت ها و کشورها علیه طغیان و طغیانگران محدود به زمان و مکان بود و از زمان و مکان خود خارج نشد ولی انقلاب اسلامی ایران بدون مرز حرکت کرد و بزرگترین حامی و پشتیبان ملت های مظلوم و مستضعف و درعین حال موجب تقویت و ایستادگی ملت ها و مقاومت ها در کره زمین شد.

  الکعبی گفت: ی جمهوری اسلامی ایران از آن ابتدا و تاکنون حامی و پشتیبان ملت عراق مظلوم و پناهگاه آنها در کلیه بحران ها و سختی ها و جنگ ها بود.

  وی ادامه داد: پذیرفتن آوارگان، پناهندگان و مظلومان ملت عراق در سال های گذشته بهترین دلیل و مصداق این سخن است و دولت جمهوری اسلامی ایران هیچ گاه از قرار دادن توان خود در اختیار مجاهدان علیه نظام بعثی فروگذار نکرد و این حمایت را ادامه داد تا جایی که رژیم صدام ساقط شد.

  دبیرکل مقاومت اسلامی حرکه النجباء عراق گفت: نقش بشردوستانه و بزرگ انسانی که جمهوری اسلامی ایران در طول تاریخ آن را به ثبت رساند بعد از سقوط صدام نیز ادامه یافت و حتی قوی تر و مستحکم تر ادامه یافت به طوریکه امنیت عراق و مردم عراق بخشی از امنیت ایران و ملت ایران قلمداد شد.

  الکعبی ادامه داد: حمایت ایران از عراق بعد از اشغال این کشور توسط آمریکا و انگلیس ادامه داشت و این حمایت حتی در مقابله با سازمان های تروریستی و خشنی که هزاران نفر از مردم را کشتند و آواره ساختند، ادامه یافت.

  وی خاطر نشان کرد: آخرین حلقه توطئه های دشمنان عراق، اقدام سازمان تروریستی داعش در اشغال عراق بود که اقدام به نابودی ملت و تخریب و ویرانگری کرد تا آنجایی که به مقدسات ما در در کربلا ، نجف و بغداد نیز نزدیک شدند چرا که تصمیم آنان نابودی مقدسات ما بود.

  دبیرکل مقاومت اسلامی حرکه النجباء عراق گفت: امروز خون شهدای ما در سوریه و عراق با خون شهدای مجاهدان ایرانی، رهبران و سربازان و نفرات آن در جبهه های جنگ شرف و کرامت در هم آمیخته است و آنان توان و قدرت بزرگ خود را در ایثار و به خاطر اسلام و فداکاری به خاطر عزت مسلمانان اثبات نمودند.

  الکعبی ادامه داد: امروز ما در کنار شما سربلند و پرافتخار برای تمام پیروزی های به دست آمده ایستاده ایم و می گوییم که مدیون شما هستیم و تقدیر و تشکر کلیه مردم عراق را با تمام قومیت ها، ادیان و مذاهب به دلیل تمام ایثارگری ها و فداکاری های دولت و ملت شما، تقدیم می کنیم.

  انتهای پیام/

  منبع: میزان

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار