• تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۳۰ | کد خبر : 44982
 • نشست مشترک استانداران فردا با حضور وزیر کشور برگزار می شودبه گزارش وعده صادق به نقل از گروه سیاسی خبرگزاری میزان، مجید آقابابایی مدیر کل امور مرزی وزارت کشور و دبیر ستاد مرکزی اربعین حسینی گفت: نشست مشترک استانداران سراسر کشور و ستاد مرکزی اربعین حسینی فردا(سه شنبه) با حضور عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور برگزار می شود.

  مجید آقابابایی افزود: این نشست به منظور بررسی اقدامات صورت گرفته و در دست اقدام و آخرین توافقات با دولت عراق و برنامه های آینده، در جهت ارتقای هماهنگی و تقویت نقاط قوت ، کاهش نقاط ضعف و آسیب پذیر در برگزاری اربعین حسینی و اعزام زائرین برگزار خواهد شد.

  وی ادامه داد: در این نشست نحوه تعامل حداکثری استانداران و کمیته های تخصصی ستاد مرکزی اربعین مورد بررسی قرار می گیرد.

  مدیرکل امورمرزی وزارت کشور گفت: همچنین در این نشست مشترک وزیر کشور و حسین ذوالفقاری معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور و رییس ستاد مرکزی اربعین حسینی ضمن تبیین برنامه ها و سیاست ها، آخرین وضعیت موجود را ترسیم و انتظارات از استانداران سراسر کشور برای ساماندهی در روند ساماندهی و پشتیبانی از حضور زائرین در اربعین را تبیین خواهند کرد.

  اقابابایی افزود: همچنین استانداران ایلام و خوزستان نیز گزارشی را از برنامه های استانی و تقویت و تکمیل زیرساخت مرزهای مهران، شلمچه و چذابه ارایه خواهند داد.

  انتهای پیام/

  منبع: میزان

     نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

 • برچسب ها :
 •  

  رزرو هتل در مشهد

   

  آخرین اخبار