رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۳۰ | کد خبر : 44982
 • ✔️ نشست مشترک استانداران فردا با حضور وزیر کشور برگزار می شود

  نشست مشترک استانداران فردا با حضور وزیر کشور برگزار می شودبه گزارش وعده صادق به نقل از گروه سیاسی خبرگزاری میزان، مجید آقابابایی مدیر کل امور مرزی وزارت کشور و دبیر ستاد مرکزی اربعین حسینی گفت: نشست مشترک استانداران سراسر کشور و ستاد مرکزی اربعین حسینی فردا(سه شنبه) با حضور عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور برگزار می شود.

  مجید آقابابایی افزود: این نشست به منظور بررسی اقدامات صورت گرفته و در دست اقدام و آخرین توافقات با دولت عراق و برنامه های آینده، در جهت ارتقای هماهنگی و تقویت نقاط قوت ، کاهش نقاط ضعف و آسیب پذیر در برگزاری اربعین حسینی و اعزام زائرین برگزار خواهد شد.

  وی ادامه داد: در این نشست نحوه تعامل حداکثری استانداران و کمیته های تخصصی ستاد مرکزی اربعین مورد بررسی قرار می گیرد.

  مدیرکل امورمرزی وزارت کشور گفت: همچنین در این نشست مشترک وزیر کشور و حسین ذوالفقاری معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور و رییس ستاد مرکزی اربعین حسینی ضمن تبیین برنامه ها و سیاست ها، آخرین وضعیت موجود را ترسیم و انتظارات از استانداران سراسر کشور برای ساماندهی در روند ساماندهی و پشتیبانی از حضور زائرین در اربعین را تبیین خواهند کرد.

  اقابابایی افزود: همچنین استانداران ایلام و خوزستان نیز گزارشی را از برنامه های استانی و تقویت و تکمیل زیرساخت مرزهای مهران، شلمچه و چذابه ارایه خواهند داد.

  انتهای پیام/

  منبع: میزان

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار