رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۰۰:۱۵ | کد خبر : 45035
 • کریون :به تداوم سرمایه گذاری ایران در ورزش معلولان امیدوارم✔️

  با شبکه خبری وعده صادق همراه شوید

  رصد اخبار شبکه خبری وعده صادق:


  به گزارش وعده صادق به نقل از ایرنا از ریو، «فیلیپ کریون» در نشست مطبوعاتی با خبرنگاران ایرانی در ریودوژانیرو محل برگزاری بازی های پارالمپیک ۲۰۱۶ ریو در برزیل با اشاره به توانمندی های ایران در حوزه ورزش معلولین گفت: ایران با ادامه این روند فعالیت و آماده سازی و گسترش سرمایه گذاری ها، می تواند به نتایج خوب خود در توکیو نیز ادامه دهد.
  وی با اشاره به میزبانی برزیل در این دوره از بازی های پارالمپیک گفت: پیش از شروع مسابقات شاهد برخی تردیدها و نگرانی ها درباره نحوه برگزاری و سازماندهی بازی ها بودیم، اما امروز مشخص شد که همه نگرانی ها بی مورد بوده است.
  رئیس کمیته بین المللی پارالمپیک افزود:اکنون یک دوره از بازی های پارالمپیک خوب را شاهد هستیم و در هفته گذشته، بلیت فروشی ویژه ای را نیز تجربه کرده ایم.
  وی افزود: این روند شان می دهد کارها به خوبی انجام شده است. امروز بیش از یک میلیون بلیت فروخته شده واین اتفاقی ویژه ای در بازی های پارالمپیک است.
  کریون عنوان کرد: هیچکس در کمیته برگزاری پارالمپیک ریو فکر نمی کرد که بتوانیم چنین بلیت فروشی و استقبالی را تجربه کنیم. ما در روز نخست بعد از اختتامیه المپیک، شاهد یک هجوم مردمی برای خرید بلیت بودیم که تا به امروز این روند ادامه داشته است.
  رئیس کمیته بین المللی پارالمپیک افزود: در روز نخست بازی ها رقمی معادل ۵۰ هزار بلیت فروخته شد و هر روز نیز افزایش یافت که رقمی بیش از یک میلیون بلیت را تا این لحظه به ثبت رسانده است. این اتفاق همه را شگفت زده کرد.
  فیلیپ کریون به برگزاری دوره بعد بازی های پارالمپیک در ژاپن اشاره کرد و گفت: باید بگویم که در دوره بعد به عنوان رئیس حضور ندارم. ۱۶ سال است به عنوان رئیس کار می کنم و دیگر کافی است.
  وی افزودک توکیو ۲۰۲۰ مسابقات جذابی خواهد بود. ژاپنی ها همکاری گسترده ای با کمیته بین المللی پارالمپیک دارند و همه چیز خوب است. آنها زمان خوبی برای ساماندهی و آماده سازی خود دارند.
  فیلیپ کریون نزدیک به ۱۶ سال است که ریاست کمیته بین المللی پارالمپیک را به عهده دارد. سال آینده انتخابات این پست برگزار می شود تا فرد جدیدی انتخاب شود.
  ورزشی*۱۵۴۵ **۹۱۱۸**۱۶۷۴

  با شبکه خبری وعده صادق همراه شوید

  ایرنا

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , , , , , , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار