رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۰۷:۰۱ | کد خبر : 45070
 • حمله گازانبری قالیباف به منتقدان

  به گزارش وعده صادق

  شهردار تهران گلایه دارد؛ لازم به اثبات این ادعا نیست چون اظهارات اخیرش نشانی از آرامش نداشت و از فضاهای پدید آمده حول شهرداری تهران انتقاد کرد. از جمله موضوعاتی که چند زمانی است نام قالیباف را بر سر زبان ها انداخته است موضوعی تحت عنوان واگذاری املاک با تخفیف بالا به برخی افراد بود که سبب شد نهادهای مختلف نسبت به آن واکنش نشان دهند اما روز یکشنبه شهردار به طور مستقیم به این موضوع اشاره نداشت بلکه در لفافه منتقدان خود را به خوبی نواخت و از آنها خواست در حد جک استروا وزیر خارحه سابق انگلیس منصف باشند. شهردار تهران گفت: هرگز دلشکسته نمی‌شویم افرادی پیدا شوند که دل در گرو بیگانگان دارند و با دشمنان نظام و صدای رادیوهای بیگانه، علیه انقلاب اسلامی و استقلال کشور همصدا می‌شوند و دروغ‌هایی را به مجموعه شهرداری نسبت دهند. وی افزود: ابر همیشه نمی‌تواند مانع ماه شود، ماه روزی پدیدار خواهد شد و حقیقت روشن می‌شود؛ آنهایی که توان و روحیه کار ندارند و حتی به دنبال ثروت اندوزی برای خودشان – ولو از راه‌حلال هستند، سخنانی را می‌گویند. این در حالی است که در حین اینکه مردم در حداقل‌های زندگی خودشان مانده‌اند، امروز برای مدیران جمهوری اسلامی و مسئولان، حتی ثروت اندوزی از راه‌حلال هم درست نیست. قالیباف ادامه داد: بنده به عنوان یک رزمنده حتی فعالیت اقتصادی مباح و حلال شخصی حداقلی را برای خودم در زندگی حرام کردم؛ در طول زندگی‌ام سراغ ندارم که فعالیت اقتصادی داشته باشم و هر کسی هم سراغ دارد، بگوید! ما بچه رزمنده هستیم و در ۱۹ سالگی باید در جبهه جانمان را می‌دادیم، تا امروز هم مشیت الهی بوده است که بمانیم و کاری جز خدمت به مردم ندارم. اگر جز این باشد، فردای قیامت نمی‌توانیم پاسخگوی همرزمان شهید و خانواده شهدا باشیم. وی خاطرنشان ساخت: اگر حوصله ندارید کار کنید و مرد کار نیستید، چوب لای چرخ آنهایی که کار می‌کنند، نگذارید؛ قصد آنها حتما این است که ما کار نکنیم و دنبال کارهای دیگری برویم.

  با سلامت کار کردیم

  شهردار تهران در ادامه به بیان داستانی واقعی در پیش از انقلاب پرداخت و گفت: یکی از بزرگان به شهری رفته بود که گروه‌های چپ، مارکسیست‌ها و حزب توده در شهر نفوذ داشته و جوانان را منحرف می‌کردند؛ وقتی این عالم به شهر رفت و کارش را در مسجد شروع کرد، کارش گرفت و جوانان را جذب کرد. توده‌ای‌ها و چپ‌های مارکسیستی دیدند فضا در حال تغییر است و نمی‌توانند جوانان را به سمت انحراف ببرند؛ بنابر این شایعه درست کردند که وضع رفتاری حاج آقا مناسب نیست و دزد است. افراد مسجدی از ایشان درخواست داشتند پاسخ دهد اما ایشان کارش را در مسجد ادامه داد و گفت تحقیق کنید و ببینید درست است یا نه! بعد از مدتی شایعه کردند که فلان حاج آقا تصمیم گرفته از شهر برود؛ حاج آقا در اینجا موضع گرفت؛ در بالای منبر گفت: اگر گفتند من دزد هستم و وضع رفتاری نامناسبی دارم، تحقیق و بررسی کنید اما اگر گفتند فلانی می‌خواهد برود، بشنو و هرگز باور نکن! بلکه من اینجا هستم. وی افزود: ما امروز این را به آنهایی که جوسازی می‌کنند که ما را از خدمت باز بدارند تا کار نکنیم، می‌گوییم که بدانند شبانه روز باروحیه انقلابی وقف خدمت به مردم با اولویت محرومان و مستضعفان هستیم و یک دقیقه از وقت خودمان را هم برای دروغ‌های آنها سپری نخواهیم کرد؛ مردم عزیز ما هم بدانند با سلامت کار کردیم و ان شاءا… با سلامت هم کار می‌کنیم. همیشه خودمان پیشتاز برخورد با هرگونه تخلفی بوده‌ایم و خواهیم بود و با روحیه دفاع مقدس کار خود را انجام می‌دهیم. قالیباف یادآور شد: پروژه‌ای به این بزرگی مثل اتوبان صدر انجام می‌شود اما می‌گویند پل صدر هیچ مطالعه‌ای ندارد! واقعا پروژه‌ای به این عظیمی مگر می‌شود مطالعه نداشته باشد؟ اگر اینگونه باشد این از کرامات ماست که بدون مطالعه بتوانیم پروژه‌ای به این بزرگی را انجام دهیم؛ پروژه‌ای که مورد تحسین دنیا قرار گرفت و بین ۵ پروژه برتر دنیا انتخاب شد.

  حال نداری تونل بسازی، چطور جو‌سازی می‌کنی؟

   شهردار تهران ادامه داد: یک روز می‌گویند که تونل توحید امروز و فردا پایین می‌ریزد! تو که حال نداری تونل بسازی، چطور برای کاری که انجام شده است، جو‌سازی می‌کنی؟ وی گفت: دریاچه شهدای خلیج فارس بهترین نقطه محیط زیستی تهران است و برترین صاحب نظران محیط زیست در طراحی آن حضور داشته و امروز هم کار انجام می‌دهند؛ وقتی هیچ چیزی نمی‌توانند بگویند، می‌گویند موجوداتی داخل آب دریاچه وجود دارد که امنیت بچه‌ها را به هم می‌زند و ممکن است در لب ساحل شما را گاز بگیرند! قالیباف همچنین تاکید کرد: شما که آمال و آرزویتان همان غرب و انگلیس است؛ جک استرا که خودش وزیر خارجه انگلیس بود، قبلا به تهران آمده بود و وقتی در زمان تحریم و پس از دوران مسئولیتش مجددا به تهران آمد، پس از بازگشت از تهران گفت تحولی که در شهر تهران دیدم غیر قابل باور بود. حداقل انصافتان به اندازه جک استرا باشد که دوستش دارید! وی گفت: فرید زکریا که یادداشت‌هایش بازدید میلیونی دارد، گزارش ۴۸ ساعته‌ای از تهران تهیه کرد؛ آن فرد که دشمن ما است، گفت با پیشرفت و روحیه کار و نشاطی که در تهران دیدم، هیچ آثاری از تحریم در تهران پایتحت جمهوری اسلامی نیست و دل خودتان را به تحریم خوش نکنید؛ دشمنان ما اینگونه حرف می‌زنند حالا شما چرا بی‌انصافی می‌کنید؟ شهردار تهران افزود: البته اینها روشن است؛ هرچه به زمان انتخابات نزدیک شویم، بحث‌های سیاسی پیدا می‌شود. آدم یا باید کار کند و حرف بزند و اگر کار هم نکرد، باید دروغ بگوید و راه چاره‌ای ندارد. مردم هم عاقل‌تر و فهمیده‌تر هستند و متوجه این موضوعات می‌شوند. وی در پایان گفت: ما افتخار می‌کنیم که بچه رعیت هستیم و فرهنگ جهادی داریم؛ همچنین تربیت شده فرهنگ امام هستیم و همه وقت خود را برای رضای خدا، در خدمت مردم خواهیم بود.

   

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار