رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۰۷:۴۵ | کد خبر : 45082
 • تیم بسکتبال با ویلچر ایران از صعود به مرحله حذفی بازماند✔️

  با شبکه خبری وعده صادق همراه شوید

  رصد اخبار شبکه خبری وعده صادق:


  در ادامه بازی های مرحله گروهی بسکتبال با ویلچر بازی های پارالمپیک ۲۰۱۶ ریو، تیم بسکتبال با ویلچر آلمان ازسد برزیل میزبان گذشت و به عنوان تیم چهارم راهی مرحله حذفی شد.
  تیم های بسکتبال با ویلچر آمریکا، انگلیس و برزیل سه تیم دیگر گروه دو هستند که به مرحله حذفی راه یافتند.
  تیم بسکتبال با ویلچر ایران صبح دوشنبه در آخرین بازی مرحله گروهی رقابت های بسکتبال با ویلچر بازی های پارالمپیک ۲۰۱۶ ریو با نتیجه ۴۸ بر ۷۲ تیم الجزایر را شکست داده بود.
  صعود ایران به مرحله حذفی در گرو برد برزیل میزبان از آلمان بود که در بازی پایانی مرحله گروهی، این آلمان ها بودند که با نتیجه ۷۳ بر ۶۱ از سد میزبان گذشتند و به جای ایران به مرحله حذفی صعود کردند.
  ملی پوشان بسکتبال با ویلچر ایران در چهار دیدار قبلی خود آلمان را با نتیجه ۶۹ بر ۶۳ شکست دادند و از تیم های انگلیس، آمریکا و برزیل با نتایج ۶۰ بر ۸۴ و ۴۴ بر ۹۳ و ۵۰ بر ۷۳ شکست خوردند.
  در رقابت های بسکتبال با ویلچر از هر گروه چهار تیم به مرحله بعدی صعود می کنند.
  تیم ملی بسکتبال با ویلچر کشورمان از سال ۲۰۰۸ میلادی با یک محرومیت پنج ساله روبرو بود و به همین دلیل نتوانست در بازی های پارالمپیک ۲۰۱۲ لندن حضور یابد.
  محرومیت بسکتبالیست معلول ایران پس از آن رخ داد که این تیم در بازی های پارالمپیک ۲۰۰۸ پکن به دلایلی مقابل آمریکا حاضر نشدوهمین بهانه تیم بسکتبال با ویلچر ایران را برای مدت پنج سال از حضور در میادین بین المللی محروم کرد.
  تیم بسکتبال با ویلچر ایران برای کسب سهمیه اعزام به بازی های پارالمپیک ۲۰۱۶ریودوژانیرو برزیل در رقابت های ۲۰۱۵قهرمانی آسیا وانتخابی پارالمپیک به میدان رفت و بعد از استرالیا به عنوان نایب قهرمان قاره، سهمیه المپیک گرفت.
  پانزدهمین دوره بازی های پارالمپیک ۲۰۱۶ ریو با حضور چهار هزار و ۳۳۵ ورزشکار از بیش از ۱۶۰ کشور جهان از صبح پنجشنبه در شهر ریودوژانیرو آغاز شد. این بازی ها در ۲۳ رشته ورزشی برگزار می شود.
  ورزش هایی که اکنون در برنامه مسابقات پارالمپیک قرار دارند شامل بسکتبال با ویلچر، پاروزنی، وزنه برداری، تنیس روی میز، تنیس با ویلچر، تیراندازی با کمان، تیراندازی، جودو نابینایان و کم بینایان، دو و میدانی، دوچرخه سواری، راگبی با ویلچر، شنا، شمشیربازی با ویلچر، قایقرانی بادبانی، گلبال، فوتبال پنج نفره، فوتبال هفت نفره، والیبال نشسته و بوچیا است.
  کاروان ورزشی کشورمان با عنوان «منا» متشکل از ۱۱۱ ورزشکار در ۱۳ رشته ورزشی دو و میدانی، وزنه برداری، والیبال نشسته بانوان و آقایان، تیراندازی با کمان، تیراندازی، جودو، فوتبال پنج نفره، بسکتبال با ویلچر، شنا، قایقرانی، دوچرخه سواری و فوتبال هفت نفره در این دوره از بازی ها حضور دارد.
  ورزشی**۱۵۴۵/۱۶۴۷

  با شبکه خبری وعده صادق همراه شوید

  ایرنا

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار