رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۴ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۰۳ | کد خبر : 4525
 • رئیس شورای حوزه

  آیت الله مقتدایی: نگران وضعیت شیعیان عربستان هستیم

  آیت الله مرتضی مقتدایی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری«حوزه» با ابراز محکومیت شدید جنایت آل سعود در اعدام آیت الله شیخ النمر، اظهار داشت: این اقدام رژیم سعودی جنایتی عظیم و ظلمی فاحش بود.

  وی با تاکید بر اینکه خاندان آل سعود باید از تاریخ عبرت بگیرد، تصریح کرد: حکومت پهلوی در دوران خود ظلم و جنایت های بسیاری انجام داد و روحانیون و علمای بزرگی را که به دلیل تعهد شرعی و تکلیف دینی به بیدارگری می پرداختند به زندان انداخت و شکنجه کرد و به شهادت رساند.

  رئیس شورای عالی حوزه افزود: علما، بزرگان دین و مردم به فیض شهادت، حیات جاوید و ابدی که نزد خداوند است دست یافتند، اما حکومت شاه و شخص محمدرضا پهلوی به زوال رسید و به جهنم رفت.

  آیت الله مقتدایی همچنین به سرنوشت شوم صدام اشاره کرد و گفت: صدام نیز بسیاری از بزرگان و علما را که در مقابل ظلم های او می ایستادند، به زندان انداخت و شهید کرد.

  وی افزود: امثال شهید آیت الله صدر به فیض شهادت دست یافتند، اما صدام عاقبتی جز خفت، خواری، تباهی و جهنم پیدا کرد؟

  *ابراز نگرانی از وضعیت شیعیان عربستان

  قائم مقام جامعه مدرسین با ابراز نگرانی شدید از وضعیت شیعیان ساکن در عربستان سعودی، اظهار داشت: شیعیان عربستان به عنوان اقلیتی مظلوم هرروز تحت فشار قرار گرفته و شهید می دهند.

  رئیس شورای سیاستگذاری حوزه های علمیه خواهران افزود: آل سعود، علمای شیعه عربستان را نیز به زندان می اندازد و شکنجه می کند.

  *آل سعود همچون پهلوی و صدام به جهنم خواهد رفت 

  آیت الله مقتدایی با تاکید بر اینکه آل سعود همان مسیر صدام را می پیماید، ابراز داشت: متاسفانه نظام سعودی به جای اینکه عبرت بگیرند، ظلم و جنایت بیشتری می کنند.

  وی تصریح کرد: آل سعود نیز در صورتی که از تاریخ عبرت نگیرند، به سرنوشت شاه و صدام دچار خواهند شد.

  *انتقاد شدید از بی اثر گذاشتن تذکرات علما

  قائم مقام جامعه مدرسین با انتقاد شدید از بی توجهی به توصیه و هشدارهای بزرگان اسلام در خصوص صرف نظر کردن از اعدام آیت الله شیخ النمر، گفت: متاسفانه پس از آنکه این مجاهد شیعی را مظلومانه به زندان انداختند، تذکرات علما و بزرگان اسلام را از شیعه و سنی بی اثر گذاشتند و عاقبت دست به جنایت زدند و ایشان را به شهادت رساندند.

  آیت الله مقتدایی افزود: شهید شیخ النمر زنده است و حیات ابدی دارد اما عاقبت سران آل سعود براساس وعده خداوند جایی جز قعر جهنم نخواهد بود.

  رئیس شورای عالی حوزه تاکید کرد: آل سعود با هر ظلمی که می کند، یک قدم به سقوط و زوال حکومت خود نزدیک تر می شود.

  *حوزه های علمیه اقدام عربستان را محکوم می کند

  قائم مقام جامعه مدرسین با ابراز تاثر مجدد از شهادت آیت الله شیخ النمر، گفت: حوزه های علمیه و جهان اسلام این عمل زشت و قبیح را به شدت محکوم می کند.

  این عضو خبرگان رهبری در پایان با تاکید بر اینکه خون مظلومان منطقه دامن گیر آل سعود خواهد شد، ابراز امیدواری کرد: همان گونه که ظالمان تاریخ نتیجه اعمال خود را مشاهده کردند، آل سعود نیز هر چه زودتر به پایان مسیر انتخابی خود که هلاکت و اضمحلال است، خواهد رسید.

  منبع: خبرگزاری حوزه

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار