• تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۰۵:۰۰ | کد خبر : 45281

  • رصد
    اخبار – شبکه خبری وعده صادق:

    در هفتمین روز از بازی‌های پارالمپیک ۲۰۱۶ ریو، نمایندگان ایران در رشته‌های تیروکمان، قایقرانی، وزنه برداری، فوتبال ۷ نفره، دوومیدانی، تیراندازی، والیبال نشسته زنان و مردان و دوچرخه‌سواری با حریفان خود به رقابت خواهند پرداخت.

    به گزارش وعده صادق به نقل از ایسنا، در روز چهارشنبه ۲۴ شهریور و در هفتمین روز از رقابت‌های پارالمپیک ۲۰۱۶ ریو، نمایندگان ایران در ۱۰رشته ورزشی به رقابت با حریفان خود خواهند پرداخت.

    برنامه روز هفتم نمایندگان ایران به شرح ذیل است:

    تیروکمان؛ هادی نوری مرحله یک شانزدهم کامپوند انفرادی مردان – ساعت ۹ به وقت محلی

    قایقرانی؛ شهلا بهروزی راد، کانوی یک نفره ۲۰۰ متر کلاس Kl3 – ساعت ۹:۴۰ به وقت محلی

    وزنه برداری؛

    علی صادق زاده، وزن ۱۰۷- کیلوگرم – ساعت ۱۰ به وقت محلی

    سیامند رحمان وزن ۱۰۷+ کیلوگرم – ساعت ۱۶ به وقت محلی

    فوتبال ۷ نفره مردان؛ ایران – برزیل، نیمه نهایی – ساعت ۱۰ به وقت محلی

    دوومیدانی؛

    علیرضا مختاری و اسدالله عظیمی – پرتاب وزنه کلاس F53 – ساعت ۱۰:۵ به وقت محلی

    سجاد نیک‌پرست پرتاب نیزه کلاس F13 ساعت ۱۱:۲ به وقت محلی

    تیراندازی؛ مهدی زمانی، ساره جوانمردی و عالیه محمودی میکس تپانچه خفیف ۵۰متر کلاس P4

    والیبال نشسته زنان؛ ایران _ چین،  ساعت ۱۴ به وقت محلی

    والیبال نشسته مردان؛ ایران _ اکراین،  ساعت ۲۰:۳۰ به وقت محلی

    دوچرخه سواری؛ بهمن گلبارنژاد کلاس C4 تایم تریل – ساعت ۱۳:۳۰ به وقت محلی

    انتهای پیام

    در هفتمین روز از بازی‌های پارالمپیک ۲۰۱۶ ریو، نمایندگان ایران در رشته‌های تیروکمان، قایقرانی، وزنه برداری، فوتبال ۷ نفره، دوومیدانی، تیراندازی، والیبال نشسته زنان و مردان و دوچرخه‌سواری با حریفان خود به رقابت خواهند پرداخت.

    به گزارش وعده صادق به نقل از ایسنا، در روز چهارشنبه ۲۴ شهریور و در هفتمین روز از رقابت‌های پارالمپیک ۲۰۱۶ ریو، نمایندگان ایران در ۱۰رشته ورزشی به رقابت با حریفان خود خواهند پرداخت.

    برنامه روز هفتم نمایندگان ایران به شرح ذیل است:

    تیروکمان؛ هادی نوری مرحله یک شانزدهم کامپوند انفرادی مردان – ساعت ۹ به وقت محلی

    قایقرانی؛ شهلا بهروزی راد، کانوی یک نفره ۲۰۰ متر کلاس Kl3 – ساعت ۹:۴۰ به وقت محلی

    وزنه برداری؛

    علی صادق زاده، وزن ۱۰۷- کیلوگرم – ساعت ۱۰ به وقت محلی

    سیامند رحمان وزن ۱۰۷+ کیلوگرم – ساعت ۱۶ به وقت محلی

    فوتبال ۷ نفره مردان؛ ایران – برزیل، نیمه نهایی – ساعت ۱۰ به وقت محلی

    دوومیدانی؛

    علیرضا مختاری و اسدالله عظیمی – پرتاب وزنه کلاس F53 – ساعت ۱۰:۵ به وقت محلی

    سجاد نیک‌پرست پرتاب نیزه کلاس F13 ساعت ۱۱:۲ به وقت محلی

    تیراندازی؛ مهدی زمانی، ساره جوانمردی و عالیه محمودی میکس تپانچه خفیف ۵۰متر کلاس P4

    والیبال نشسته زنان؛ ایران _ چین،  ساعت ۱۴ به وقت محلی

    والیبال نشسته مردان؛ ایران _ اکراین،  ساعت ۲۰:۳۰ به وقت محلی

    دوچرخه سواری؛ بهمن گلبارنژاد کلاس C4 تایم تریل – ساعت ۱۳:۳۰ به وقت محلی

    انتهای پیام

    همراه با شبکه خبری وعده صادق
    ایسنا

       نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  • برچسب ها :
  •  

    رزرو هتل در مشهد

     

    آخرین اخبار