رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۰۰ | کد خبر : 45389
 • به رغم تلاش استکبار جهانی علیه ایران این کشور هر روز مقتدرتر شده است


  رصد
  اخبار شبکه خبری وعده صادق:


  به گزارش وعده صادق به نقل از روز چهارشنبه ایرنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی آستان قدس رضوی، حجت الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رئیسی در جلسه تفسیر سوره مبارکه احزاب افزود: بیش از ۳۷ سال است که استکبار جهانی با تمام قدرت تسلیحاتی، مالی و امپراتوری رسانه ای به جنگ با نظام مقدس اسلامی برخاسته، اما به مدد الهی اقتدار ایران اسلامی هر روز بیشتر شده است.
  وی اظهار کرد: پروردگار متعال یاور ملتی است که برای خداوند قیام کند و در مسیر الهی ثابت قدم باشد.
  وی گفت: شرایط کنونی نظام جمهوری اسلامی مانند شرایط جنگ احزاب زمان پیامبر اسلام (ص) است که در آن همه قبایل مشرک در مکه و خارج از مکه علیه پیامبر اسلام (ص) متحد شده بودند.
  تولیت آستان قدس رضوی با اشاره به آیه ۱۶ سوره مبارکه احزاب افزود: این آیه بر احاطه اراده الهی بر تمام امور اشاره دارد و خداوند در آن به پیامبر اکرم (ص) می فرماید: ‘بگو اگر از مرگ یا کشته شدن فرار کنید، این فرار سودی به حال شما نخواهد داشت و بیش از چند روزی از زندگی دنیا بهره نخواهید گرفت’.
  عضو هیات رئیسه مجلس خبرگان رهبری ادامه داد: خداوند در این سوره به منافقانی اشاره دارد که نه تنها خود در جهاد شرکت نمی کنند، بلکه دیگران را نیز از شرکت در جهاد باز می دارند و اینها مواردی است که ملت ایران نیز در طول دوران دفاع مقدس آن را دیده و تجربه کرده است.
  وی گفت: در این دنیا هیچ پناهگاهی جز ذات اقدس الهی وجود ندارد و عذاب و رحمت در گرو اراده اوست و همانگونه که در آیه دوم سوره مبارکه فاطر آمده است، چون خدا رحمتی را برای مردم بگشاید، بازدارنده ای برای آن نیست و چون بازدارد، بعد از او فرستنده ای برایش وجود ندارد و خدا توانای شکست ناپذیر و حکیم است.
  ۷۴۸۹ / ۶۰۵۳ **شبس*۱۴۸۸ **۱۵۶۵

  با شبکه خبری وعده صادق همراه شوید
  ایرنا

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , , , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار