• تاریخ انتشار: پنج شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۰۱:۳۰ | کد خبر : 45427
 • سطح ارائه خدمات مخابرات در لارستان مطلوب است

  سطح ارائه خدمات مخابرات در لارستان مطلوب است

  به گزارش وعده صادق به نقل از گروه سیاسی خبرگزاری میزان، جمشید جعفرپور در نشست مشترک مسؤولان این شهرستان با معاون وزیر ارتباطات و مدیرعامل پست ایران بابیان اینکه برای حل مشکلات کشور می‌توان با تکیه‌بر ظرفیت‌های داخلی بخش بسیاری از آن را حل کرد، اظهار داشت: سیاست‌های اقتصاد مقاومتی راهگشای حل مسائل است و می‌توان با استفاده از ظرفیت‌ها در هر منطقه‌ای به حد مطلوب رسید.

  وی با اشاره به اینکه شهرستان لارستان دارای ظرفیت‌ها و مزیت‌هایی است که شاید بتوان کمتر جایی از کشور مشابه آن باشد، افزود: فرودگاه لارستان از معدود فرودگاه‌های سودآور کشور است و باید از ظرفیت‌های پنهان این مجموعه بهره برد.

  نماینده مردم شهرستان‌های لارستان، خنج و گراش در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه به دلیل ارتباط مردم لارستان با کشورهای مختلف دنیا سطح توقعات آن‌ها نیز با سایر نقاط کشور بالاتر و البته به‌حق است، تصریح کرد: در منطقه لارستان شرکت مخابرات به دلیل کسب درآمد بالا، بیشترین خدمات را ارائه می‌دهد.

  همچنین در این جلسه معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان با بیان اینکه شرکت پست از نهادهای پیشگام در امر توسعه مناطق محروم کشور است، تصریح کرد: این شرکت برای جامه عمل پوشاندن به شعار اقتصاد مقاومتی نقش اساسی را دارد.

  جلیل حسنی با برشمردن ویژگی‌های شاخص شهرستان لارستان، اضافه کرد: نزدیکی به بندرهای جنوبی کشور، نزدیکی به جزایر قشم و کیش و همچنین کشورهای حوزه خلیج‌فارس، نزدیکی به میدان‌های گازی، وجود زیرساخت‌هایی مانند فرودگاه بین‌المللی، وجود گمرک تجاری و فرودگاهی، منابع مالی و اقتصادی، نیروی انسانی قوی و غیره از ویژگی‌های این شهرستان است.

  فرماندار ویژه لارستان با اشاره به نقش تأثیرگذار منطقه این شهرستان در بُعد اجتماعی و اقتصادی بین‌المللی به‌ویژه در کشورهای حوزه خلیج‌فارس، تصریح کرد: قرارگیری لارستان در منطقه استراتژیک نقطه اتصال استان‌های فارس، هرمزگان و بوشهر، حس مشارکت‌پذیری مردم و استقرار دفتر نمایندگی وزارت امور خارجه در این شهرستان از دیگر شاخصه‌های مهم آن است.

  انتهای پیام/

  منبع: میزان

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار