رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: پنج شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۰۰ | کد خبر : 45469
 • رسانه های چین: اشتباهات آمریکا دنیا را ناامن تر کرده است


  رصد
  اخبار شبکه خبری وعده صادق:


  به گزارش وعده صادق به نقل از ایرنا، شین هوا خبرگزاری رسمی، گلوبال تایمز و چاینا ارگ از جمله تارنماهای مهم دولت چین در گزارش های خود آمریکا و سیاست های این کشور را به باد انتقاد گرفته و بحران های ایجاد شده در منطقه خاورمیانه را به این کشور نسبت دادند.
  این رسانه ها در مطالب خود طی روزهای اخیر تصریح کردند که آمریکا به بهانه حادثه ۱۱ سپتامبر حملات کشورهای دیگری همچون عراق و افغانستان را با سیاست های اشتباه خود به خاک و خون کشید و سپس تحویل تروریست ها داد و خلاء قدرت باعث شد تا صدها هزار نفر در این کشور قربانی شوند.
  گزارش ها خاطرنشان می کند که در افغانستان با گذشت این همه سال از حملات تروریستی یازدهم سپتامبر اوضاع امنیتی مطلوب نیست و آمریکایی ها هیچ میراث درستی از خود برجا نگذاشته اند.
  گزارش های رسانه های چین تاکید می کند که هزار هکتار از زمین ها هنوز زیر کشت مواد مخدر است و این مواد به رغم ادعاهای آمریکا تولید بیشتری در افغانستان داشته و این کشور هر روز ناامنی بیشتری را تجربه می کند.
  در بخشی از گزارش های شین هوا و گلوبال تایمز آمده است: تحت حملات نادرست آمریکا؛ عراق و افغانستان به مامن تروریست ها تبدیل شدند، صدها هزار غیرنظامی در این کشورها به کام مرگ رفتند و گروه های تروریستی در آنها ریشه دواندند و در نهایت سیاست های دوگانه مبارزه با تروریسم آمریکا شکست خورد.
  رسانه های چین از اینکه آمریکا همچنان بر طبل مبارزه با تروریسم می کوبد اما نتایج ناخوشایندی داشته به شدت انتقاد کرده و آورده اند: آمریکا باید با کشورهای دیگر جامعه بین المللی همگام شده و بجای تک روی و اجرای استانداردهای دوگانه دست به دست آنها برای مبارزه با تروریسم تلاش کند.
  آساق**۲۳۱**۱۵۹۷

  با شبکه خبری وعده صادق همراه شوید
  ایرنا

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , , , , , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار