رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۵ دی ۱۳۹۴ ساعت ۰۷:۵۲ | کد خبر : 4556
 • معاون سیاسی دفتر رئیس جمهوری: ایران نظاره گری و آغاز زمان بازی متقابل را خوب بلد است

  معاون سیاسی دفتر رئیس جمهوری در واکنش به اقدام سعودی در قطع رابطه دیپلماتیک با ایران نوشت: ایران کشوری بزرگ وقدرتی منطقه ای است و چالش‌هایی طولانی تر وسخت تر از این را تجربه کرده و از آنها موفق بیرون آمده است.

  به گزارش وعده صادق به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت، دکتر حمید ابوطالبی در صفحه شخصی خود در توئیتر اقدام سعودی ها را کودکانه توصیف کرده و نوشت: سنگی که باقماری کودکانه درآب افتاده است، بدون آنکه موجی ایجاد کند به زودی دراعماق خلیج فارس فرومی رود؛همیشه نمی شود دیگران را خرید و یا فریب داد.

  معاون سیاسی دفتر رئیس جمهوری نوشت: کشورها می توانند روابط خود را قطع کنند یا کاهش دهند، ولی دوباره نمی توانند آن را وصل کنند؛ وقتی پای منافع اقتصادی به میان آید، به خضوع درخواهند آمد.

  به نوشته دکتر ابوطالبی، برای ایران همیشه دیپلماسی وسیاست ورزی حرف اول رامی زند؛ کسانی که درِ گفتگورا می بندند ازسخن گفتن هراس داشته وخودرا ازمنطق تهی می بینند.

  معاون سیاسی دفتر رئیس جمهوری در پایان توصیه ای به عربستان سعودی و کشورهایی که با آن همسو شده اند کرده و نوشته است: دوستان عرب! تند نرانید، ایران کشورصبراست وسیاست؛ نظاره گری وآغاززمان بازی متقابل راخوب بلداست وبازیگری قهاراست. من جرب المجرب حلت به الندامه.

  منبع:خبرآنلاین

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار